אודות הלנה תרגומים

נספר לכם בקצרה איך הכל התחיל…

בשנת 1996, גיסה של הלנה למד College  New England שבלונדון.  ביחד עם ישראלים נוספים הם נזקקו לתרגומי המאמרים אותם למדו. הלנה לקחה על עצמה את המשימה, במקביל לעבודה הנוספת שבה עבדה, בחברת היי-טק במרכז הארץ. גיסה וחבריו היו מפקססים אליה את המסמכים מדי יום והיא הייתה מתרגמת אותם בשעות הערב.

אט אט הבינה את הנחיצות של ישראלים רבים לתרגומים בשילובי השפות השונות ויחד עם בעלה הגדילו את מאגר הלקוחות והמתרגמים, ולספק שירותי תרגום למגוון רחב מאוד של לקוחות בשפות שונות.

כיום, "הלנה תרגומים" הינה אחת מחברות התרגומים המובילות בארץ עם שיתופי פעולה רבים בעולם. עם למעלה מחמישים שפות שונות, מתרגמים קבועים ויכולת לבצע תרגומים בכל שפה שהיא, בזכות שיתופי פעולה יוצאי דופן עם חברות בעולם. 

הניסיון הרב שצברנו בתחום מאפשר לנו לזהות טכנולוגיות שימושיות לייעול התרגום, לאבחן כל לקוח בהתאם לצרכיו המקצועיים ולהעניק שירותים שונים, לרבות: תרגום משפטי, תרגום רפואי, תרגום שיווקי, תרגום אתרים, תרגום טכני, שירותי תמלול, תרגום סימולטני ועוד.

במקצוע שלנו חשוב להיות 'פדנט', וכזאת הלנה!

כל מתרגם שמתחיל לעבוד איתנו עובר מבדקים קפדניים במטרה להתאים מתרגם מיומן אשר ששולט בשפה לכל פרויקט ובהתאם לדרישת הלקוח. המתרגמים שלנו חתומים על הסכמי סודיות שמטרתם להגן על הלקוחות שלנו מפני חשיפה לחומרים רגישים. עובדי החברה הינם אנשי מקצוע מיומנים אשר יודעים לנהל פרויקטים בכל סדר גודל ולעמוד בלוחות זמנים צפופים ביותר. 

חרטנו על דגלנו להביא לידי ביטוי את הניסיון והמקצועיות הרבים שצברנו במשך השנים, ביחד עם שירותיות ואכפתיות כלפי הלקוחות שלנו. 

אנחנו גאים על הדרך הארוכה שעברנו, ומזמינים אתכם להצטרף אל קהל הלקוחות המרוצה שלנו!

הלנה תרגומים
שירותי תרגום מקצועיים

"הלנה תרגומים" הינה אחת מחברות התרגומים המובילות בארץ עם שיתופי פעולה רבים בעולם. עם למעלה מחמישים שפות שונות, מתרגמים קבועים ויכולת לבצע תרגומים בכל שפה שהיא, בזכות שיתופי פעולה יוצאי דופן עם חברות בעולם.

צרו עימנו קשר

שירותי תרגום נוספים