שירותי תמלול

מהם שירותי תמלול

שירותי תמלול יכולים להיעשות למטרות רבות. מדובר בשירות בו הקלטה של דיבור הופכת להיות לטקסט כתוב. כלומר, כאשר ישנה הקלטת שמע של דיון בבית משפט, למשל, המתמללים יאזינו להקלטה ויתעדו בכתב את מה שנאמר.

ישנן דוגמאות רבות לצורך בשירותי תמלול. שירותים אלו מבוקשים לאחר דיונים משפטיים, בדיונים עסקיים וישיבות דירקטוריון, בכנסים שיווקיים, בתוכניות טלוויזיה וריאליטי, בהקלטות של חקירות ולמטרות עיתונאיות ולמעשה בכל סוג של דיון בו יש צורך בפרוטוקול כתוב של הדברים שנאמרו.

בעולם הטלוויזיה והבידור, למשל, יש צורך של שירותי תמלול עבור חברות הפקה שרוצות לספק כתוביות בתוכנית, בנוסף לשמיעה של הדיבור של המשתתפים. לשם כך צריך מתמללים מקצועיים.

התמלול מתבצע מתוך קבצי קול מוקלטים. לכן, יש צורך גם בהקלטה איכותית ומקצועית של התכנים, לפני שניתן לתמלל אותם. חלק מהשירות של התמלול הוא גם ביצוע ההקלטה.

במקרים בהם החומר כבר מוקלט – תוכלו להעביר אותו אלינו ואנחנו נדאג לביצוע התמלול בצורה מדויקת וחשאית, ונוכל להחזיר אליכם את התוצר המתומלל תוך זמן קצר.

כל החומרים לתמלול המועברים אלינו נשמרים ברמת סודיות גבוהה. איש לא יכול לקבל גישה להקלטות, פרט לצוות שעוסק בתמלול עצמו. לכן ניתן להיעזר בנו לכל סוג של תמלול, גם לתמלול של חומרים אישיים או חומרים שחשובה בהם השמירה על דיסקרטיות – מכל סיבה שהיא.

מה נדרש לביצוע תמלול איכותי

למרות שאולי נדמה כי תמלול הוא פעולה טכנית בעיקרה, יש צורך במתמללים מנוסים על מנת לבצע את הפרויקט. לא תמיד איכות ההקלטה היא גבוהה במיוחד, ויש צורך להבין את כל הדברים הנאמרים ולתמלל בלי טעויות.

כאשר מדבר בתמלול של דיונים משפטיים או בישיבות חשובות (גם דיון בעירייה, למשל) יש חשיבות רבה לאיכות התמלול. התמלול צריך להתבצע במהירות ובצרה מדויקת, תך שמירה על כללי השפה ותוך נאמנות מוחלטת למה שנאמר באותו דיון.

חלק מפעולת התמלול היא גם ביצוע ההקלטה עצמה. חשוב להקליט את הדיון עם ציוד איכותי, כך שלא יהיו רעשים ברקע ויהיה ניתן להבין בצורה מלאה את הנאמר.

לאחר שההקלטה מועברת אלינו, אנחנו ערוכים לבצע תמלול מלא, מהיר וללא טעויות. יש צורך בחברה מקצועית ומנוסה לביצוע שירותי תמלול, מאחר ולא כל גורם יכול לעשות זאת בצורה מדויקת.

מהם היתרונות שלנו

החברה שלנו מספקת שירותי תמלול ותרגום בהצלחה כבר כ-20 שנה. אנחנו יודעים כמה חשוב לכם שהתמלול שאנו מבצעים יהיה מדויק ואיכותי, ואנחנו מעסיקים לשם כך את אנשי המקצוע האמינים והטובים ביותר.

בכל סוג של פרויקט, חשוב לנו להבין את הצרכים שלכם. לשם מה משמש התמלול או התרגום, מהי רמת הדחיפות של הפרויקט ומהם הדגשים הייחודיים שאתם רוצים לתת לנו לפני הביצוע.

מכיוון שאנחנו שמים דגש רב על צרכי הלקוחות שלנו, צברנו במהלך השנים כמות גדולה של לקוחות מרוצים החוזרים אלינו לביצוע תמלול ותרגום שוב ושוב.

גם כאשר מדובר בשירותי תמלול, אנו משתמשים במיטב הטכנולוגיות העדכניות, כך שמהירות התגובה שלנו היא מהירה ביותר ואתם יכולים להיות בטוחים שהרמה שתקבלו היא גבוהה מאוד.

אנו שמים דגש רב על יעילות ומהירות. ברגע שתכנים מוקלטים בפרויקט עוברים תמלול, אנחנו מייד שולחים אותם אליכם. בנוסף, אנו מעניקים לכל הפרויקטים שלנו כשלוש שנות אחריות על התכנים.

אנחנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר לצורך שירותי תמלול ולקבלת הצעת מחיר. אנחנו מבטיחים כי נספק רמת איכות ודיוק מקסימליות, וכי הפרויקט יושלם בהצלחה במסגרת לוח הזמנים שנסכם עליו.

שירותי תרגום נוספים

הלנה תרגומים - שירותי תרגום מקצועיים

"הלנה תרגומים" הינה אחת מחברות התרגומים המובילות בארץ עם שיתופי פעולה רבים בעולם. עם למעלה מחמישים שפות שונות, מתרגמים קבועים ויכולת לבצע תרגומים בכל שפה שהיא, בזכות שיתופי פעולה יוצאי דופן עם חברות בעולם.

צרו עימנו קשר

שירותי תרגום נוספים