תנאי שימוש

תנאי שימוש באתר" הלנה תרגומים"

תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

 1. הקדמה

 אתר "הלנה תרגומים" (להלן "האתר") הוא אתר המשתמש כאתר ("המעניק שירותי תרגום, תמלול, תרגום סימולטני, תרגום נוטריון ואפוסטיל") תדמית ומכירתי עבור "הלנה תרגומים בע"מ" והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן.

 1. השימוש באתר

זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים האינפורמטיבים והשיווקיים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.

הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

 1. קניין רוחני

האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר "הלנה תרגומים" ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר "הלנה תרגומים ." בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

 1. תוכן האתר

אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר. 

     מערכת המכירה באתר

 • מערכת הסליקה עומדת בתקן אחיד לאבטחת מידע לעסקים PCI-DSS.
 • ביטול עסקה – מדיניות ביטול העסקה בכפוף לחוק הגנת הצרכן.
 • תשלום העסקה מתבצע מראש – מיד עם קבלת התשלום תחל העבודה. במידה וירצה הלקוח לבטל את העסקה.  עליו להודיע בהקדם למשרדינו בטלפון: 03-552-9690 ובמייל: [email protected]
 • אנו מתחייבים לא להעביר את פרטי האשראי לצד ג', אלא בהוראת בית דין.
 1. קישורים לאתרים חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.                  
 2. התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של "הלנה תרגומים" ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 3) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים                                                                           
 3. ניהול משתמשים ומבקרים באתר

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת ה IP של המחשב שלו, כתובת ה MACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש. .

 1. צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר "הלנה תרגומים".                                                                                                                                
 2. גילוי נאות באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי עוגיות (COOKIES)  (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.

בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

 1. אזור שיפוט

 בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד בעיר ראשון לציון .

 1. מדיניות פרטיות

לחברה מדיניות שמירת פרטיות מפורטת.  השימוש במידע שנאסף ייעשה רק על פי מדיניות פרטיות זו או על פי הוראות כל דין:

 • ליצור עמך קשר למטרת יצירת קשר לביצוע עסקה
 • לעדכן אותך בפעילויות של הלנה תרגומים
 • פרסום ניוזלטר תקופתי של הלנה תרגומים

ניתן לקרוא בעיון על מדיניות הפרטיות שלנו בלינק המצורף:

מדיניות פרטיות

הלנה תרגומים - שירותי תרגום מקצועיים

"הלנה תרגומים" הינה אחת מחברות התרגומים המובילות בארץ עם שיתופי פעולה רבים בעולם. עם למעלה מחמישים שפות שונות, מתרגמים קבועים ויכולת לבצע תרגומים בכל שפה שהיא, בזכות שיתופי פעולה יוצאי דופן עם חברות בעולם.

צרו עימנו קשר

שירותי תרגום נוספים