תרגום אתרים

מהו תרגום אתרים

אתר אינטרנט הפך להיות חובה עבור כל עסק או חברה. אתרים מהווים תעודת זהות דיגיטלית ומכילים מידע רב שצריך להיות רלוונטי עבור קהל הגולשים שנכנס לאתר. חברות רבות מחזיקות אתר בשפת האם שלהן ומעוניינות להרחיב את קהל הקוראים הפוטנציאלי שלהם לשווקים נוספים ברחבי העולם.

עבור פתיחת האתר לקהל במדינות אחרות, יש צורך בתרגום איכותי ומדויק של תכני האתר לשפות נוספות. תרגום של אתרים הוא בעצם הנגשה של תכנים (עסקיים ושיווקיים בדרך כלל, אך לא בהכרח) לקהל בינלאומי באמצעות פנייה במגוון שפות. לעתים גם אתרים אקדמיים או פורטלים מסוגים שונים מעוניינים גם הם לתרגם את התכנים שלהם לשפות נוספות – והם נזקקים לשירותי תרגום מקצועיים ואנושיים – כפי שאנו מספקים.

בתחום תרגום אתרים מפתה מאוד להשתמש בכלים אוטומטיים של תרגום. אך הדבר יכול להתגלות כטעות, כזו שקשה גם לעתים לאבחן אותה בזמן. שירותים אוטומטיים של תרגום אינם מבינים את ההקשרים שיש בתכנים. לכן תרגום איכותי הוא תרגום שנעשה בידי מתרגם מקצועי שגם שולט בשתי השפות וגם מבין לעומק את התוכן שאותו הוא נדרש לתרגם.

מה חשוב בתרגום אתרים

מכיוון שבמקרים רבים התרגום הוא של תכנים אינפורמטיביים ושיווקיים, חשוב לדעת באיזה סגנון שפה להשתמש בתרגום וגם באיזה משלב לשוני. התרגום של התכנים צריך להתאים מבחינה סגנונית למקור. אתר שהסגנון שלו הוא שיווקי ואשר פונה לקהל הרחב – צריך להיות מתורגם ברוח זו ובשפה פשוטה יחסית שכל קורא יוכל להבין ולהתחבר למסר בקלות.

לעומת זאת, תכנים שהם ברמה אקדמית או למטרות לימוד צריכים להיות מתורגמים באותה הרוח. כאשר אתם בוחרים לבצע תרגום של האתר שלכם באמצעותנו, אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו את התוצאה המדויקת ביותר שתיקח בחשבון גם את אוצר המלים הרלוונטי מעולם התוכן של האתר וגם את המסר שהתכנים מנסים להעביר.

אנחנו מספקים תרגום אתרים שיודע להבין את הצרכים שלכם, כלקוחות, ולתת לכם את התוצאה הטובה ביותר בזמן הקצר ביותר. לצוות שלנו יש יכולת לתרגם אתרים בכל התחומים ומכל הסוגים, ואנו גמישים ביותר בסוג הפרויקטים שאנחנו לוקחים על עצמנו לתרגם. 

בנוסף, חשוב להנגיש את התרגום בצורה יעילה להמשך תהליך העבודה של המתכנתים ובוני האתרים, דבר שאנו שמים דגש עליו כאשר ניגשים לפרויקט תרגום אתר. 

מה היתרונות שלנו בתחום

החברה שלנו פועלת בהצלחה כבר יותר מ-20 שנה. מדובר בחברה משפחתית, שהוקמה בידי הלנה וארז – שעדיין מנהלים את החברה. מכיוון שזוהי חברה משפחתית, אנו מקפידים מאוד לשמר את היחס האישי והחם גם כלפי הלקוחות שלנו.

אנחנו מציעים שירות יעיל, מהיר וזמין. אנחנו מקפידים להיות קשובים לצרכים ולרצונות של הלקוחות שלנו, כך שתרגום האתרים שאנו מבצעים יקלע בדיוק לצורך הספציפי שלכם.

אנחנו מחזיקים צוות מתרגמים מקצועי ומנוסה במגוון רחב של שפות, כך שאת האתר שלכם נדע לתרגם לכל שפה שתרצו.

אחד הדברים שאנחנו מתגאים בהם ביותר בעבודה שלנו היא מהירות התגובה. ברגע שאנו מסיימים לתרגם את התכנים, הם נשלחים מיד אליכם – ללא כל עיכוב. כך מובטח שאתם תקבלו את התכנים במהירות הרבה ביותר וללא כל "סחבת". הזמינות הרבה שלנו מתבטאת בכך שאנו פועלים במהירות רבה מרגע שמתקבל אצלנו הפרויקט, והתהליך כולו מתבצע בזריזות ובמקצועיות – כך שתמיד תקבלו את התכנים המתורגמים בהתאם ללוחות הזמנים שנקבעו.

אנחנו מאמינים שהאווירה החמה של החברה היא ערך מוסף שניתן לכל פרויקט, ויכולים להעיד על כך הלקוחות המרוצים שלנו לאורך השנים. על כל תרגום ניתנת אחריות מלאה לשלוש שנים, כך שגם אם מתבצעים שינויים ועדכונים – אנו נדע לטפל בהם.

שירותי תרגום נוספים

הלנה תרגומים - שירותי תרגום מקצועיים

"הלנה תרגומים" הינה אחת מחברות התרגומים המובילות בארץ עם שיתופי פעולה רבים בעולם. עם למעלה מחמישים שפות שונות, מתרגמים קבועים ויכולת לבצע תרגומים בכל שפה שהיא, בזכות שיתופי פעולה יוצאי דופן עם חברות בעולם.

צרו עימנו קשר

שירותי תרגום נוספים