תרגום לאנגלית בריטית

For English Press Here

האנגלית הבריטית היא השם הכללי לאנגלית המדוברת בבריטניה וסביבתה. עם זאת, האנגלית משתנה בחלקיה השונים של בריטניה ואפילו בין ערים שונות.

האנגלית הבריטית היא השפה המדוברת במדינות הממלכה המאוחדת: סקוטלנד, בריטניה, אירלנד ועוד.  דוברי השפה כיום עומדים על למעלה מ65,000,000 דוברים. בריטניה, אשר נחשבת למעצמה כלכלית, חברתית ותרבותית בעולם מביאה יחד איתה ביקוש רב לשפה.

מדוע קיימת הפרדה בין אנגלית אמריקאית ואנגלית בריטית והאם יש הבדל בתרגום?

ובכן- ודאי!

אנגלית אמריקאית ואנגלית בריטית שונות לא רק בשפה המדוברת, אלא גם בשפה הכתובה.

הנה דוגמה קצרה למילים שנכתבות אחרות בין אנגלית בריטית לאנגלית המדוברת בארה"ב:

בעברית אומרים צבע ובאנגלית המדוברת בארה"ב כותבים Color ובאנגלית בריטית כותבים Colour
בעברית מזמינים חשבון ובאנגלית המדוברת בארה"ב מזמינים Check ובאנגלית בריטית מזמינים Bill
בעברית הולכים על המדרכה ובאנגלית המדוברת בארה"ב הולכים על ה – Sidewalk ובאנגלית בריטית הולכים על ה – Pavement
בעברית מתדלקים דלק ובאנגלית המדוברת בארה"ב מתדלקים Gas ובאנגלית בריטית מתדלקים Petrol

בשל הבדלים אלו והבדלים רבים נוספים, חשוב שהתרגום לאנגלית בריטית יתורגם על ידי מתרגם מנוסה בעל שפת אם בריטית, אשר מומחה לשפה, לתרבות הבריטית ולמרכיבים השונים הקשרים בה.

השירותים שאנו מעניקים ללקוחתנו בתרגום לאנגלית בריטית

 תרגום לאנגלית בריטית יסייע לכם להוצאת דרכון, תרגום ידיעות, תצהירים, ליטיגציה ותוכן משפטי, תרגום רפואי, תרגום נדל"ן וחוזים (רכישות מיזוגים), תרגום פיננסי ( הנפקות, דיווחים לבורסה, הצהרות לתקשורת) ליצירת הזדמנויות עסקיות ובנוסף לתרגום תסריטים ותרגום סדרות וסרטים (כולל הטבעת כתוביות).

לנו הקשר והיכולת להעניק תרגומים נוטריונים ע"י עורך דין נוטריון מוסמך דובר השפה האנגלית למוסדות שונים כמו משרד הפנים, בנקים ועוד בשיטת "One-Stop Shop".

תרגום משפטי לאנגלית בריטית תרגום מסמכים לאנגלית בריטית תרגום מדעי לאנגלית בריטית תרגום דחוף לאנגלית בריטית
תרגום אקדמאי ומאמרים לאנגלית בריטית תרגום נוטריוני לאנגלית בריטית תרגום קצר לאנגלית בריטית תרגום תעודות לאנגלית בריטית
תרגום אתר אינטרנט לאנגלית בריטית תרגום שיווקי לאנגלית בריטית תרגום סימולטני לאנגלית בריטית תרגום ולוקליזציה לאנגלית בריטית
תרגום טכני לאנגלית בריטית תרגום פיננסי לאנגלית בריטית שירותי תמלול לאנגלית בריטית תרגום רפואי לאנגלית בריטית

היתרונות של הלנה תרגומים לתרגום בשפה האנגלית בריטית

אצלנו, בהלנה תרגומים, הניסיון והמומחיות הם אלו שיעניקו לכם ביטחון, מקצועיות ובעיקר ראש שקט בכל התרגומים לאנגלית בריטית.

הקשר הישראלי-בריטי  ההדוק מביא לעלייה בצורך של תרגומים פרלמנטרים ותרבותים. לחברה שיתופי פעולה נרחבים עם חברות תרגום, מתרגמים ועסקים בבריטניה ובעלי ניסיון רחב בתרגומים לאנגלית בריטית.

הלנה וארז הקימו את החברה לפני יותר מ-20 שנה. מאז הם עוסקים בהצלחה רבה בכל הסוגים של תרגום ותמלול. החברה שלנו היא חברה משפחתית, ואנו מקפידים לשמור עליה כך, גם אם החברה צמחה וגדלה מאוד בכל שנות הוותק שלה בשוק.

אנחנו מציעים את זמני התגובה מהמהירים ביותר בתחום, וגמישים לכל סוג של פרויקט של תרגום לאנגלית בריטית או תרגום מכל סוג אחר.

כל התרגומים שלנו מגיעים עם שלוש שנות אחריות מלאות לתכנים. במסגרת העבודה על כל פרויקט, אנחנו מקפידים לקבל את כל הפרטים הנחוצים מהלקוחות שלנו וקשובים לכל בקשה מיוחדת הנוגעת בתרגום.

אנו מבינים כי כאשר אתם פונים אלינו לתרגום של מסמכים לאנגלית בריטית, יש לכם צורך אמיתי ודחוף שצריך לקבל מענה מקצועי ואיכותי. אנו מבטיחים כי התרגום שלנו יהיה מדויק ונאמן למקור, וכי תקבלו אותו בזמן המהיר ביותר שנוכל לספקו.

נושא השמירה על לוחות הזמנים חשוב לנו ביותר, ואנו מקפידים כי ברגע שתוכן כלשהו מוכן – הוא יישלח מידית אליכם ללא כל דחייה.

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בהקדם ולקבל את כל הפרטים על המחירים של עבודות תרגום לאנגלית בריטית. נשמח לשתף אתכם בתהליך ולהיות קשובים לצורך שלכם. בעזרת שימוש גם בטכנולוגיה מתקדמת, אנו משפרים באופן מתמיד את מהירות הביצוע שלנו, ואתם יכולים להיות בטוחים שכאשר אתם בוחרים בנו לביצוע תרגום לאנגלית בריטית – אתם בידיים הטובות ביותר.

לקוחותינו כיום נעזרים בשירותינו לצורך: תרגום מכתבי משפחה אישיים מאנגלית בריטית, תרגום עסקי לאנגלית בריטית, תרגום מסמכים עבור הוצאת אזרחות אנגלית בריטית ועוד.

פנו עכשיו אלינו, ונציגינו ישמח להעניק שירות ולהציע הצעת מחיר לתרגום לאנגלית בריטית.

אולי תאהב גם:

תרגום משפטי

מהו תרגום משפטי

תרגום משפטי הינו אחד מתחומי התרגום הנפוצים ביותר.  כאשר שימת הדגש העיקרית היא על סידור המסמך ומהימנותו.  התרגומים נעשים על ידי מתרגמים מקצועיים אשר מכירים

קרא עוד »
תרגום פיננסי

מהו תרגום פיננסי

העסק שלך בדרך להיפתח לשווקים חדשים בחו"ל? כנראה שתצטרך לתרגם כמה דברים חשובים תרגום פיננסי מאגד בתוכו תחום רחב היקף, אשר מחייב את המתרגם להפגין

קרא עוד »

הלנה תרגומים - שירותי תרגום מקצועיים

"הלנה תרגומים" הינה אחת מחברות התרגומים המובילות בארץ עם שיתופי פעולה רבים בעולם. עם למעלה מחמישים שפות שונות, מתרגמים קבועים ויכולת לבצע תרגומים בכל שפה שהיא, בזכות שיתופי פעולה יוצאי דופן עם חברות בעולם.

צרו עימנו קשר

שירותי תרגום נוספים

דילוג לתוכן