תרגום לבולגרית

זְדרה-בֶאיי!

אם חשבתם שהקהילה הבולגרית-יהודית שהגיעה לארץ בשנות ה-40 הביאה עימה רק גבינה, אתם טועים ובגדול.

בשנות ה-40 עלו לישראל כ-50,000 נפשות ובמשך השנים התפתח סביב העלייה עולם שלם של תרבות,היסטוריה, עסקים וכמובן מטבח מצויין שכולנו מכירים.

מה שמוביל לכך שהשפה הבולגרית היא אחת השפות המבוקשות ביותר לתרגום. השפה הבולגרית מדוברת בלמעלה ב – 8 מדינות מזרח אירופאיות הגובלות בסביבתן כמו: מולדובה, סרביה, רומניה, יוון, טורקיה, אוקראינה (אם במקרה יצלצל לכם מוכר כאשר בולגרי ואוקראיני יספרו עד עשר) ומקדוניה – שמאוד דומה לשפה הבולגרית. ישנם כ – 12,000,000 דוברי השפה. ו – 8,500,000  בעלי שפת אם בבולגרית.  היא שייכת למשפחת השפות הסלאביות – דבר הגורם לדימיון רב בין השפות הסלאביות השונות כמו רוסית, אוקראינית, רומנית ועוד.  יחד עם התרבות וההיסטוריה הבולגרית הביאה את השפה להיות פופולרית מאוד בקרב ישראלים ושירותי התרגום לשפה הבולגרית מתבצעים אצלנו באופן יומיומי.

השירותים שאנו מעניקים ללקוחתנו בתרגום לבולגרית

תרגום לבולגרית משמש בעיקר להוצאת אזרחות ודרכון בולגרי, כמו גם לביצוע עסקים במדינה.

תרגום לבולגרית יסייע לכם להוצאת דרכון, ליצור הזדמנויות עסקיות ובנוסף לתרגם כתבי עת של קרובי משפחה וחומרים היסטוריים.

רק אצלנו יש את הקשר והיכולת להעניק תרגומים נוטריונים ע"י עורך דין נוטריון מוסמך דובר השפה הבולגרית למוסדות שונים כמו משרד הפנים, בנקים ועוד בשיטת "One-Stop Shop".

תרגום משפטי לבולגרית תרגום מסמכים לבולגרית תרגום מדעי לבולגרית תרגום דחוף לבולגרית
תרגום אקדמאי ומאמרים לבולגרית תרגום נוטריוני לבולגרית תרגום קצר לבולגרית תרגום תעודות לבולגרית
תרגום אתר אינטרנט לבולגרית תרגום שיווקי לבולגרית תרגום סימולטני לבולגרית תרגום ולוקליזציה לבולגרית
תרגום טכני לבולגרית תרגום פיננסי לבולגרית שירותי תמלול לבולגרית תרגום רפואי לבולגרית

היתרונות של הלנה תרגומים לתרגום בשפה הבולגרית

אצלנו, בהלנה תרגומים, הניסיון והמומחיות הם אלו שיעניקו לכם ביטחון, מקצועיות ובעיקר ראש שקט בכל התרגומים לבולגרית.

חשוב לנו שקהל לקוחותינו יכיר, השפה הבולגרית. היא השפה המדוברת בבולגריה.  וחשוב מאוד להתאים כל פרויקט לקהל היעד שלו, וכמובן גם מתרגמים דוברי שפת אם מנוסים שיבצעו את התרגום.

הלנה וארז הקימו את החברה לפני יותר מ-20 שנה. מאז הם עוסקים בהצלחה רבה בכל הסוגים של תרגום ותמלול. החברה שלנו היא חברה משפחתית, ואנו מקפידים לשמור עליה כך, גם אם החברה צמחה וגדלה מאוד בכל שנות הוותק שלה בשוק.

אנחנו מציעים את זמני התגובה מהמהירים ביותר בתחום, וגמישים לכל סוג של פרויקט של תרגום לבולגרית או תרגום מכל סוג אחר.

כל התרגומים שלנו באים עם שלוש שנות אחריות מלאות לתכנים. במסגרת העבודה על כל פרויקט, אנחנו מקפידים לקבל את כל הפרטים הנחוצים מהלקוחות שלנו וקשובים לכל בקשה מיוחדת הנוגעת בתרגום.

אנו מבינים כי כאשר אתם פונים אלינו לתרגום של מסמכים לבולגרית, יש לכם צורך אמיתי ודחוף שצריך לקבל מענה מקצועי ואיכותי. אנו מבטיחים כי התרגום שלנו יהיה מדויק ונאמן למקור, וכי תקבלו אותו בזמן המהיר ביותר שנוכל לספקו.

נושא השמירה על לוחות הזמנים חשוב לנו ביותר, ואנו מקפידים כי ברגע שתוכן כלשהו מוכן – הוא יישלח מידית אליכם ללא כל דחייה.

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בהקדם ולקבל את כל הפרטים על המחירים של עבודות תרגום לבולגרית. נשמח לשתף אתכם בתהליך ולהיות קשובים לצורך שלכם. בעזרת שימוש גם בטכנולוגיה מתקדמת, אנו משפרים באופן מתמיד את מהירות הביצוע שלנו, ואתם יכולים להיות בטוחים שכאשר אתם בוחרים בנו לביצוע תרגום לבולגרית – אתם בידיים הטובות ביותר.

לקוחותינו כיום נעזרים בשירותינו לצורך: תרגום מכתבי משפחה אישיים מבולגרית, תרגום עסקי לבולגרית, תרגום מסמכים עבור הוצאת אזרחות בולגרית ועוד.

פנו עכשיו אלינו, ונציגינו ישמח להעניק שירות ולהציע הצעת מחיר לתרגום לבולגרית.

אולי תאהב גם:

תרגום משפטי

מהו תרגום משפטי

תרגום משפטי הינו אחד מתחומי התרגום הנפוצים ביותר.  כאשר שימת הדגש העיקרית היא על סידור המסמך ומהימנותו.  התרגומים נעשים על ידי מתרגמים מקצועיים אשר מכירים

קרא עוד »
תרגום פיננסי

מהו תרגום פיננסי

העסק שלך בדרך להיפתח לשווקים חדשים בחו"ל? כנראה שתצטרך לתרגם כמה דברים חשובים תרגום פיננסי מאגד בתוכו תחום רחב היקף, אשר מחייב את המתרגם להפגין

קרא עוד »

הלנה תרגומים - שירותי תרגום מקצועיים

"הלנה תרגומים" הינה אחת מחברות התרגומים המובילות בארץ עם שיתופי פעולה רבים בעולם. עם למעלה מחמישים שפות שונות, מתרגמים קבועים ויכולת לבצע תרגומים בכל שפה שהיא, בזכות שיתופי פעולה יוצאי דופן עם חברות בעולם.

צרו עימנו קשר

שירותי תרגום נוספים

דילוג לתוכן