תרגום לגיאורגית

גָאמַארג'וֹבָּה!

בשנות ה-70 עלו לישראל כ – 100,000 יהודים מגיאורגיה.  כמות העולים הזאת היוותה כ- 75% אחוז מהאוכלוסייה היהודית בגיאורגיה.  עם העלייה המרוכזת והגדולה למדינת ישראל, הכרנו תרבות ייחודית, מסורתית ומעניינת מאוד.

ההשתלבות המהירה של הקהילה בקרב אלו שחיו כבר בארץ ישראל הביאה לכדי שילוב כלכלי פורה ויחסי גומלין רבים עם גיאורגיה והקהילה – בדגש על עסקי תיירות פוריים בגיאורגיה.

אז על מה כל העניין בגיאורגיה?

גיאורגיה, משתרעת על היבשת אירואסיה (אירופה ואסיה).  גובלת ומקבלת השראה בשפות מרוסיה, ארמניה, טורקיה ואזרבייג'ן.  ארץ הררית מהממת ביופייה, עם נופים עוצרי נשימה ותרבות צבעונית ומלהיבה.

השפה מורכבת מאוד ובעיקר דומה לשפה הרוסית.  היא שייכת למשפחה השפות המגרלית והסוואנית (בהתאם לאיזורים שונים במדינה). יחד עם התרבות וההיסטוריה הגיאורגית הביאה את השפה להיות פופולרית מאוד בקרב ישראלים ושירותי התרגום לשפה הגיאורגית מתבצעים אצלנו באופן יומיומי.

השירותים שאנו מעניקים ללקוחתנו בתרגום לגיאורגית

תרגום לגיאורגית משמשת בעיקר להוצאת אזרחות ודרכון גיאורגי, קבוצות מטיילים וחברות נסיעות ולביצוע עסקים במדינה.

תרגום לגיאורגית יסייע לכם להוצאת דרכון, תרגום ידיעות, תרגום רפואי, תרגום נדל"ן וחוזים (רכישת דירה) ליצירת הזדמנויות עסקיות ובנוסף לתרגום כתבי עת של קרובי משפחה וחומרים היסטוריים.

לנו הקשר והיכולת להעניק תרגומים נוטריונים ע"י עורך דין נוטריון מוסמך דובר השפה הגיאורגית למוסדות שונים כמו משרד הפנים, בנקים ועוד בשיטת "One-Stop Shop".

תרגום משפטי לגיאורגית תרגום מסמכים לגיאורגית תרגום מדעי לגיאורגית תרגום דחוף לגיאורגית
תרגום אקדמאי ומאמרים לגיאורגית תרגום נוטריוני לגיאורגית תרגום קצר לגיאורגית תרגום תעודות לגיאורגית
תרגום אתר אינטרנט לגיאורגית תרגום שיווקי לגיאורגית תרגום סימולטני לגיאורגית תרגום ולוקליזציה לגיאורגית
תרגום טכני לגיאורגית תרגום פיננסי לגיאורגית שירותי תמלול לגיאורגית תרגום רפואי לגיאורגית

היתרונות של הלנה תרגומים לתרגום בשפה הגיאורגית

אצלנו, בהלנה תרגומים, הניסיון והמומחיות הם אלו שיעניקו לכם ביטחון, מקצועיות ובעיקר ראש שקט בכל התרגומים לגיאורגית.

הקשר הישראלי-גיאורגי  ההדוק מביא לעלייה בצורך של תרגומים פרלמנטרים ותרבותי.  התרגום הגיאורגי מהווה נדבך חשוב בחברתינו, החברה שומרת על קשרים אדוקים עם חברות רבות הפועלות בארץ, ופועלת לסיוע לקהילה הגיאורגית העולים לארץ, באמצעות הנגשת שירות נוח ואמין לדוברי השפה הגיאורגית.

הלנה וארז הקימו את החברה לפני יותר מ-20 שנה. מאז הם עוסקים בהצלחה רבה בכל הסוגים של תרגום ותמלול. החברה שלנו היא חברה משפחתית, ואנו מקפידים לשמור עליה כך, גם אם החברה צמחה וגדלה מאוד בכל שנות הוותק שלה בשוק.

אנחנו מציעים את זמני התגובה מהמהירים ביותר בתחום, וגמישים לכל סוג של פרויקט של תרגום לגיאורגית או תרגום מכל סוג אחר.

כל התרגומים שלנו באים עם שלוש שנות אחריות מלאות לתכנים. במסגרת העבודה על כל פרויקט, אנחנו מקפידים לקבל את כל הפרטים הנחוצים מהלקוחות שלנו וקשובים לכל בקשה מיוחדת הנוגעת בתרגום.

אנו מבינים כי כאשר אתם פונים אלינו לתרגום של מסמכים לגיאורגית, יש לכם צורך אמיתי ודחוף שצריך לקבל מענה מקצועי ואיכותי. אנו מבטיחים כי התרגום שלנו יהיה מדויק ונאמן למקור, וכי תקבלו אותו בזמן המהיר ביותר שנוכל לספקו.

נושא השמירה על לוחות הזמנים חשוב לנו ביותר, ואנו מקפידים כי ברגע שתוכן כלשהו מוכן – הוא יישלח מידית אליכם ללא כל דחייה.

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בהקדם ולקבל את כל הפרטים על המחירים של עבודות תרגום לגיאורגית. נשמח לשתף אתכם בתהליך ולהיות קשובים לצורך שלכם. בעזרת שימוש גם בטכנולוגיה מתקדמת, אנו משפרים באופן מתמיד את מהירות הביצוע שלנו, ואתם יכולים להיות בטוחים שכאשר אתם בוחרים בנו לביצוע תרגום לגיאורגית – אתם בידיים הטובות ביותר.

לקוחותינו כיום נעזרים בשירותינו לצורך: תרגום מכתבי משפחה אישיים מגיאורגית, תרגום עסקי לגיאורגית, תרגום מסמכים עבור הוצאת אזרחות גיאורגית ועוד.

פנו עכשיו אלינו, ונציגינו ישמח להעניק שירות ולהציע הצעת מחיר לתרגום לגיאורגית.

אולי תאהב גם:

תרגום משפטי

מהו תרגום משפטי

תרגום משפטי הינו אחד מתחומי התרגום הנפוצים ביותר.  כאשר שימת הדגש העיקרית היא על סידור המסמך ומהימנותו.  התרגומים נעשים על ידי מתרגמים מקצועיים אשר מכירים

קרא עוד »
תרגום פיננסי

מהו תרגום פיננסי

העסק שלך בדרך להיפתח לשווקים חדשים בחו"ל? כנראה שתצטרך לתרגם כמה דברים חשובים תרגום פיננסי מאגד בתוכו תחום רחב היקף, אשר מחייב את המתרגם להפגין

קרא עוד »

הלנה תרגומים - שירותי תרגום מקצועיים

"הלנה תרגומים" הינה אחת מחברות התרגומים המובילות בארץ עם שיתופי פעולה רבים בעולם. עם למעלה מחמישים שפות שונות, מתרגמים קבועים ויכולת לבצע תרגומים בכל שפה שהיא, בזכות שיתופי פעולה יוצאי דופן עם חברות בעולם.

צרו עימנו קשר

שירותי תרגום נוספים

דילוג לתוכן