תרגום להונגרית

סֶרבוּס!

הידעתם? בשל הטיות רבות בשפה אין כמעט כל משמעות לסדר המילים במשפט!

להונגריה יש היסטוריה יהודית מפוארת.  מלבד העובדה שכיום מתגוררים כ – 100,000 יהודים (בעיקר בבודפשט), מדובר באחת המדינות בעלת ההישגים המרשימים ביותר ביחס לגודלה.  כאשר אתם מטיילים בעיר הבירה-בודפשט, לא תוכלו שלא להיתקל בשורשים היהודים העמוקים שיש בעיר. יהדות הונגריה הייתה נדבך מרכזי בהיסטוריה בתרבות, בכלכלה ובאקדמיה.

הונגרית היא השפה הרשמית של המדינה, אך מדוברת גם במדינות השוכנות אליה כמו: רומניה, סרביה, אוקראינה ועוד.  אותה דוברים כשפת אם כ – 15,000,000 דוברים.

השפה נחשבת לקלה ללמידה בשל הדמיון הרב לשפה הלטינית ורבים מדוברי השפות הלטיניות עשויים להבין את השפה ואף לקרוא אותה.

ההונגרית הינה שפה פופולרית מאוד בקרב ישראלים ושירותי התרגום לשפה ההונגרית מתבצעים אצלנו באופן יומיומי.

השירותים שאנו מעניקים ללקוחתנו בתרגום להונגרית

תרגום להונגרית משמשת בעיקר להוצאת אזרחות ודרכון הונגרי, כמו גם לביצוע עסקים במדינה.

תרגום להונגרית יסייע לכם להוצאת דרכון, תרגום רפואי, תרגום היסטורי (מלחמת העולם השנייה) ליצירת הזדמנויות עסקיות ובנוסף לתרגום כתבי עת של קרובי משפחה וחומרים היסטוריים.

לנו הקשר והיכולת להעניק תרגומים נוטריונים ע"י עורך דין נוטריון מוסמך דובר השפה ההונגרית למוסדות שונים כמו משרד הפנים, בנקים ועוד בשיטת "One-Stop Shop".

תרגום משפטי להונגרית תרגום מסמכים להונגרית תרגום מדעי להונגרית תרגום דחוף להונגרית
תרגום אקדמאי ומאמרים להונגרית תרגום נוטריוני להונגרית תרגום קצר להונגרית תרגום תעודות להונגרית
תרגום אתר אינטרנט להונגרית תרגום שיווקי להונגרית תרגום סימולטני להונגרית תרגום ולוקליזציה להונגרית
תרגום טכני להונגרית תרגום פיננסי להונגרית שירותי תמלול להונגרית תרגום רפואי להונגרית

היתרונות של הלנה תרגומים לתרגום בשפה ההונגרית

אצלנו, בהלנה תרגומים, הניסיון והמומחיות הם אלו שיעניקו לכם ביטחון, מקצועיות ובעיקר ראש שקט בכל התרגומים להונגרית.  החברה שומרת על קשרים אדוקים עם חברות רבות הפועלות בארץ, ופועלת לסיוע לקהילה ההונגרית העולים לארץ, באמצעות הנגשת שירות נוח ואמין לדוברי השפה ההונגרית.

הלנה וארז הקימו את החברה לפני יותר מ-20 שנה. מאז הם עוסקים בהצלחה רבה בכל הסוגים של תרגום ותמלול. החברה שלנו היא חברה משפחתית, ואנו מקפידים לשמור עליה כך, גם אם החברה צמחה וגדלה מאוד בכל שנות הוותק שלה בשוק.

אנחנו מציעים את זמני התגובה מהמהירים ביותר בתחום, וגמישים לכל סוג של פרויקט של תרגום להונגרית או תרגום מכל סוג אחר.

כל התרגומים שלנו באים עם שלוש שנות אחריות מלאות לתכנים. במסגרת העבודה על כל פרויקט, אנחנו מקפידים לקבל את כל הפרטים הנחוצים מהלקוחות שלנו וקשובים לכל בקשה מיוחדת הנוגעת בתרגום.

אנו מבינים כי כאשר אתם פונים אלינו לתרגום של מסמכים להונגרית, יש לכם צורך אמיתי ודחוף שצריך לקבל מענה מקצועי ואיכותי. אנו מבטיחים כי התרגום שלנו יהיה מדויק ונאמן למקור, וכי תקבלו אותו בזמן המהיר ביותר שנוכל לספקו.

נושא השמירה על לוחות הזמנים חשוב לנו ביותר, ואנו מקפידים כי ברגע שתוכן כלשהו מוכן – הוא יישלח מידית אליכם ללא כל דחייה.

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בהקדם ולקבל את כל הפרטים על המחירים של עבודות תרגום להונגרית. נשמח לשתף אתכם בתהליך ולהיות קשובים לצורך שלכם. בעזרת שימוש גם בטכנולוגיה מתקדמת, אנו משפרים באופן מתמיד את מהירות הביצוע שלנו, ואתם יכולים להיות בטוחים שכאשר אתם בוחרים בנו לביצוע תרגום להונגרית – אתם בידיים הטובות ביותר.

לקוחותינו כיום נעזרים בשירותינו לצורך: תרגום מכתבי משפחה אישיים מהונגרית, תרגום עסקי להונגרית, תרגום מסמכים עבור הוצאת אזרחות הונגרית ועוד.

פנו עכשיו אלינו, ונציגינו ישמח להעניק שירות ולהציע הצעת מחיר לתרגום להונגרית.

אולי תאהב גם:

תרגום משפטי

מהו תרגום משפטי

תרגום משפטי הינו אחד מתחומי התרגום הנפוצים ביותר.  כאשר שימת הדגש העיקרית היא על סידור המסמך ומהימנותו.  התרגומים נעשים על ידי מתרגמים מקצועיים אשר מכירים

קרא עוד »
תרגום פיננסי

מהו תרגום פיננסי

העסק שלך בדרך להיפתח לשווקים חדשים בחו"ל? כנראה שתצטרך לתרגם כמה דברים חשובים תרגום פיננסי מאגד בתוכו תחום רחב היקף, אשר מחייב את המתרגם להפגין

קרא עוד »

הלנה תרגומים - שירותי תרגום מקצועיים

"הלנה תרגומים" הינה אחת מחברות התרגומים המובילות בארץ עם שיתופי פעולה רבים בעולם. עם למעלה מחמישים שפות שונות, מתרגמים קבועים ויכולת לבצע תרגומים בכל שפה שהיא, בזכות שיתופי פעולה יוצאי דופן עם חברות בעולם.

צרו עימנו קשר

שירותי תרגום נוספים

דילוג לתוכן