תרגום לטורקית

בואריס!

הידעתם כי עד 1928 האלפבית הטורקי היה בכלל גרסא של אלפבית ערבי שנקרא "טורקית עות'מנית"? באותה שנה מוסטפא כאמל אטא-טורק, מנהג טורקיה המודרנית פתח ברפורמת חילון בטורקיה, במסגרתה נזנח הכתב הערבי והוחלף באלפבית לטיני.

הטורקית המודרנית מדוברת כיום כשפת אם בפי 56 מיליון איש בטורקיה, קפריסין, בולגריה, מקדוניה ויוון. ברחבי טורקיה התפתחו ניבים שונים של טורקית, אולם רק הניב המדובר בפי משכילי איסטנבול נחשב לשפה התקנית.

במהלך השנים הושפעה הטורקית מהערבית ומהפרסית, ובשלב מסוים כעשרים אחוזים (!) מאוצר המילים שלה היה לקוח משפות אלו. במהלך שנות ה־30, במסגרת הרפורמות שהנהיג אטא-טורק, נעשה נסיון "לטהר" את השפה הטורקית ולהוציא משימוש מילים ממקור זר, בייחוד את אלו השאולות הערבית והפרסית. נסיון זה פישט מאוד את הסגנון הספרותי של השפה הטורקית והפך אותה דומה יותר לטורקית העממית. במקביל, במהלך המאות ה20-21, היוו לשונות אירופה המקור העיקרי לאימוץ ושאילת מילים חדשות.

כיום, כולל אוצר המילים הטורקי מילים רבות שמקורן בצרפתית. בדומה לאקדמיה ללשון עברית אצלנו, עוסק המוסד ללשון הטורקית בהחלפת המושגים הזרים במושגים טורקיים.

השירותים שאנו מספקים ללקוחותינו בתרגום לטורקית

תרגום לשפה הטורקית משמש עבור צרכים מגוונים. המתרגמים המומחים שלנו דוברי טורקית שפת-אם וישמחו להעמיד לרשותכם את נסיונם בתרגום טקסטים מסוגים שונים.

תרגום משפטי לטורקית תרגום מסמכים לטורקית תרגום מדעי לטורקית תרגום דחוף לטורקית
תרגום אקדמאי ומאמרים לטורקית תרגום נוטריוני לטורקית תרגום קצר לטורקית תרגום תעודות לטורקית
תרגום אתר אינטרנט לטורקית תרגום שיווקי לטורקית תרגום סימולטני לטורקית תרגום ולוקליזציה לטורקית
תרגום טכני לטורקית תרגום פיננסי לטורקית שירותי תמלול לטורקית תרגום רפואי לטורקית

היתרונות של הלנה תרגומים לתרגום לשפה הטורקית

חברת הלנה תרגומים קיימת למעלה משני עשורים, ומציעה לקהל לקוחותיה לאורך השנים שירותי תרגום איכותיים ומקצועיים. באמצעות שימוש בטכנולוגיות העדכניות ביותר בשוק כיום, אנו ממשיכים ומשכללים את יכולתינו להעניק לכם את השירות המהימן והמקצועי ביותר. אנו מציעים את זמני התגובה מהמהירים ביותר בתחום, וגמישים לכל סוג פרויקט תרגום, לטורקית ולשפות נוספות רבות.

כל סוגי התרגומים שאנו מספקים מגיעים עם שלוש שנות אחריות מלאות לתכנים. זאת כחלק מתפיסת עולם הרואה חשיבות בשביעות רצונכם גם שנים קדימה לאחר תום העבודה המשותפת. אנו מקפידים להיות קשובים לצרכים העולים על-ידי לקוחותינו בזמן תהליך התרגום ולבקשות מיוחדות בנוגע לאופי ודיוק הטקסט.

אנו מבינים כי כאשר אתם פונים אלינו לתרגום של מסמכים לטורקית, אתם זקוקים למענה מהיר, איכותי ומקצועי. אנו מתחייבים כי התרגום שלנו יהיה מדויק ונאמן למקור, וכי תקבלו אותו במהירות האפשרית וללא דיחוי.

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בהקדם על-מנת לקבל את כל הפרטים על עבודות התרגום לטורקית. אנו נוודא שתקבלו את התרגום המתאים ביותר עבור סוג הטקסט, ונדאג לשביעות רצונכם לאורך הדרך ובסיומה.

פנו אלינו עוד היום ונציגנו ישמחו להעניק לכם שירות והצעת מחיר לתרגום לטורקית.

אולי תאהב גם:

תרגום משפטי

מהו תרגום משפטי

תרגום משפטי הינו אחד מתחומי התרגום הנפוצים ביותר.  כאשר שימת הדגש העיקרית היא על סידור המסמך ומהימנותו.  התרגומים נעשים על ידי מתרגמים מקצועיים אשר מכירים

קרא עוד »
תרגום פיננסי

מהו תרגום פיננסי

העסק שלך בדרך להיפתח לשווקים חדשים בחו"ל? כנראה שתצטרך לתרגם כמה דברים חשובים תרגום פיננסי מאגד בתוכו תחום רחב היקף, אשר מחייב את המתרגם להפגין

קרא עוד »

הלנה תרגומים - שירותי תרגום מקצועיים

"הלנה תרגומים" הינה אחת מחברות התרגומים המובילות בארץ עם שיתופי פעולה רבים בעולם. עם למעלה מחמישים שפות שונות, מתרגמים קבועים ויכולת לבצע תרגומים בכל שפה שהיא, בזכות שיתופי פעולה יוצאי דופן עם חברות בעולם.

צרו עימנו קשר

שירותי תרגום נוספים

דילוג לתוכן