תרגום לטיגרית

השירותים שאנו מספקים ללקוחותינו בתרגום לתיגרינית

כיום בישראל ישנם כמה אלפי דוברי טיגרית שעלו במסגרת העלייה האתיופית, ועד אלפים רבים במסגרת הגירה מאריתראה. רבים מהעולים והמהגרים הגיעו בשנים האחרונות, טרם הספיקו ללמוד עברית ועודם נשענים על טיגרית כשפת היום-יום. על-מנת לייצר מסמכי עבודה המאפשרים את קליטתם ותעסוקתם בישראל, התרגום לטיגרית הינו הכרחי למילוי צרכים אלה.

בין מגוון שירותי התרגום אותם אנו מספקים ניתן למצוא תרגום מסמכים עבור חברות כוח-אדם, תרגום מסמכי הגירה, מסמכים משפטיים ובירוקרטיים ועוד. נשמח לבצע עבורכם כל סוג תרגום, ולרשותינו עומדים מתרגמים מקצועיים דוברי טיגרית שפת-אם ומומחים לשפה, אשר יתאימו כל סוג טקסט ותמליל למסמך אשר ברצונכם לתרגם.

תרגום משפטי לטיגרית תרגום מסמכים לטיגרית תרגום מדעי לטיגרית תרגום דחוף לטיגרית
תרגום אקדמאי ומאמרים לטיגרית תרגום נוטריוני לטיגרית תרגום קצר לטיגרית תרגום תעודות לטיגרית
תרגום אתר אינטרנט לטיגרית תרגום שיווקי לטיגרית תרגום סימולטני לטיגרית תרגום ולוקליזציה לטיגרית
תרגום טכני לטיגרית תרגום פיננסי לטיגרית שירותי תמלול לטיגרית תרגום רפואי לטיגרית

היתרונות של הלנה תרגומים לתרגום בשפה הטיגרית

לחברת הלנה תרגומים, נסיון של למעלה משני עשורים בתרגום מסמכים מסוגים שונים, תוך שמירה על איכות תרגום גבוהה ובחירת המומחים המתאימים לכל סוג של טקסט ותמליל. החברה, אשר צמחה מעסק קטן, מעסיקה כיום עשרות רבות של מתרגמים ומקפידה על יחס חם ומשפחתי לקהל לקוחותיה ועובדיה.

אנו רואים את עצמו מחויבים ללקוחותינו לכל אורך הדרך, ולכן מעניקים שלוש שנות אחריות מלאות לתכנים עבור כל סוגי התרגומים.

אנו מקפידים על תרגום מדויק ומקצועי, המותאם לאופי ורוח הטקסט,  ועומד בזמני התגובה המהירים ביותר. אנו מקפידים על שיתוף מלא של הלקוח בתהליך התרגום, תוך הקשבה לצרכים והמטרות אותן נועד הטקסט לשרת.

אנו מבינים כי כאשר אתם פונים אלינו לתרגום של מסמכים לטיגרית, אתם מצפים למענה איכותי, מקצועי ומהיר. אנו מקפידים להתעדכן בכלים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר בתחום התרגום, ומשפרים תמידית את מהירות הביצוע שלנו. אתם יכולים להיות בטוחים שכאשר אתם בוחרים בנו לביצוע תרגום לאמהרית אנחנו נוודא שתצאו מרוצים. להתרשמות נוספת אתם מוזמנים לקרוא את הביקורות שנכתבו עלינו.

לקבלת פרטים על המחירים של עבודות תרגום לטיגרית אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום, ונציגנו יהיו עמכם בקשר בהקדם.

אולי תאהב גם:

תרגום משפטי

מהו תרגום משפטי

תרגום משפטי הינו אחד מתחומי התרגום הנפוצים ביותר.  כאשר שימת הדגש העיקרית היא על סידור המסמך ומהימנותו.  התרגומים נעשים על ידי מתרגמים מקצועיים אשר מכירים

קרא עוד »
תרגום פיננסי

מהו תרגום פיננסי

העסק שלך בדרך להיפתח לשווקים חדשים בחו"ל? כנראה שתצטרך לתרגם כמה דברים חשובים תרגום פיננסי מאגד בתוכו תחום רחב היקף, אשר מחייב את המתרגם להפגין

קרא עוד »

הלנה תרגומים - שירותי תרגום מקצועיים

"הלנה תרגומים" הינה אחת מחברות התרגומים המובילות בארץ עם שיתופי פעולה רבים בעולם. עם למעלה מחמישים שפות שונות, מתרגמים קבועים ויכולת לבצע תרגומים בכל שפה שהיא, בזכות שיתופי פעולה יוצאי דופן עם חברות בעולם.

צרו עימנו קשר

שירותי תרגום נוספים

דילוג לתוכן