תרגום ליוונית

קלימרה!

ΓΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΝΤΕ ΚΛΙΚ ΕΔΩ

הידעתם כי השפה היוונית קיימת בכתב כבר למעלה מ־3000 שנה? אין זה פלא, שכן השפה היוונית בדיאלקט מוקדם שלה (יוונית אטית, שמקורה באתונה) שימשה עוד את גדולי הספרות היוונית. בניהם אפשר למנות את הומרוס, אפלטון, סוקרטס ומשוררים ופילוסופים רבים נוספים, שעל ברכיהם התעצבו התרבות והספרות המערבית המוכרות לנו כיום.

השפה היוונית, שמוצאה באזור יוון של ימינו, דוברה בתחילה גם לאורך חופי אסיה הקטנה וחלקים מאיטליה ומצרפת. בתקופה ההלניסטית, וביחוד תחת כיבושיו של אלכסנדר מוקדון, התפשטה השפה היוונית לאזורים רבים בעולם. כך נוצרה שפה יוונית בעלת אלמנטים משותפים, ואילו הניבים השונים של היוונית הקלאסית דעכו. הניב המשותף הקל על התקשורת בתקופה ההלניסטית, ומשנלמד על ידי בני המדינות שנכבשו, הפכה היוונית לשפה עולמית. ממש כשם שהאנגלית משמשת אותנו כיום, היוונית שימשה את האימפריה הרומית במשך שנים רבות. מקץ מאות שנים נוספות התגלגלה השפה ליוונית המודרנית של ימינו. מכאן, סביר שילדה יוונית ממוצעת שתנסה לקרוא את האודיסאה בשפת המקור תזדהה עם ילד בריטי שלומד את שייקספיר – קשה אך בוודאי אפשרי!

 השירותים שאנו מספקים ללקוחותינו בתרגום ליוונית

בשנים האחרונות, בשל המשבר הפננסי שפקד את אותה וירידת מחירי הנדל"ן במדינה, הפכה יוון ליעד תיירות ועסקים פופלרי עבור ישראלים רבים. מחירי הנדל"ן, הנמוכים משמעותית מישראל, מהווים הזדמנויות עסקיות אטרקטיביות עבור ישראלים רבים המחפשים אפשרויות השקעה בחו"ל. מסיבה זו, אנו בהלנה תרגומים, צברנו נסיון רב בתרגום המסמכים המשפטיים והבירוקרטיים הכרובים בהליך מסוג זה, ונשמח להעמיד נסיון זה לרשותכם.

נשמח לבצע עבורכם כל סוג של תרגום, ולרשותינו עומדים מתרגמים מקצועיים דוברי יוונית שפת-אם ומומחים בתחומם, אשר ידעו להתאים כל סוג טקסט למסמך אשר ברצונכם לתרגם.

תרגום משפטי ליוונית תרגום מסמכים ליוונית תרגום מדעי ליוונית תרגום דחוף ליוונית
תרגום אקדמאי ומאמרים ליוונית תרגום נוטריוני ליוונית תרגום קצר ליוונית תרגום תעודות ליוונית
תרגום אתר אינטרנט ליוונית תרגום שיווקי ליוונית תרגום סימולטני ליוונית תרגום ולוקליזציה ליוונית
תרגום טכני ליוונית תרגום פיננסי ליוונית שירותי תמלול ליוונית תרגום רפואי ליוונית

היתרונות של הלנה תרגומים לתרגום בשפה היוונית

בשל הביקוש הגבוה להשקעות נדל"ן ביוון, צברנו ברבות השנים נסיון רב בתרגום המסמכים הבירוקרטיים והמשפטיים הרלוונטים בתחום. אנו מעמידים נסיון זה לרשותכם, ונשמח להקל עליכם בתהליך הבירוקרטי והמשפטי הארוך. איתנו תוכלו להיות שקטים להתפנות לעניינים החשובים באמת ולדעת שלפחות בנושא זה, אתם מטופלים בידיים הטובות ביותר.

במשך 20 השנים האחרונות, מאז הקמת הלנה תרגומים, אנו מעניקים את שירותי התרגום האיכותיים והמקצועיים ביותר בשוק.

לרשותנו עומד צוות מקצועי ומנוסה של עשרות מתרגמים, ואנו מקפידים להעזר בטכנולוגיות החדישות ביותר בתחום על מנת לתת לכם מענה מהימן, איכותי ומקצועי בזמן הקצר ביותר. כמו כן, אנו מקפידים על עמידה בלוחות זמנים ושליחת תכנים ללא דיחוי עם סיום עבודת התרגום.

כל סוגי התרגומים שאנו מספקים מגיעים עם שלוש שנות אחריות מלאות לתכנים. זאת כחלק מתפיסת עולם הרואה חשיבות בשביעות רצונכם גם שנים קדימה לאחר גמר העבודה.

אנו רואים חשיבות רבה בהענקת מענה מלא ומקצועי לאורך כל תהליך התרגום, באופן שיענה על כל צורכי הלקוח וישאר נאמן ומדויק למקור. כמו כן, חשוב להיות קשובים לצרכים העולים תוך כדי עבודה ולבקשות מיוחדות בנוגע לאופי וסגנון הטקסט.

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בהקדם ולקבל את כל הפרטים על עבודות התרגום ליוונית. אנו נוודא שתקבלו את התרגום המתאים ביותר עבור סוג הטקסט ונדאג לשביעות רצונכם המלאה לאורך הדרך ובסיומה.

פנו אלינו עוד היום ונציגנו ישמחו להעניק לכם שירות והצעת מחיר לתרגום ליוונית.

אולי תאהב גם:

תרגום משפטי

מהו תרגום משפטי

תרגום משפטי הינו אחד מתחומי התרגום הנפוצים ביותר.  כאשר שימת הדגש העיקרית היא על סידור המסמך ומהימנותו.  התרגומים נעשים על ידי מתרגמים מקצועיים אשר מכירים

קרא עוד »
תרגום פיננסי

מהו תרגום פיננסי

העסק שלך בדרך להיפתח לשווקים חדשים בחו"ל? כנראה שתצטרך לתרגם כמה דברים חשובים תרגום פיננסי מאגד בתוכו תחום רחב היקף, אשר מחייב את המתרגם להפגין

קרא עוד »

הלנה תרגומים - שירותי תרגום מקצועיים

"הלנה תרגומים" הינה אחת מחברות התרגומים המובילות בארץ עם שיתופי פעולה רבים בעולם. עם למעלה מחמישים שפות שונות, מתרגמים קבועים ויכולת לבצע תרגומים בכל שפה שהיא, בזכות שיתופי פעולה יוצאי דופן עם חברות בעולם.

צרו עימנו קשר

שירותי תרגום נוספים

דילוג לתוכן