תרגום ליפנית

קונ-ציווה!

日本語はこちらをクリックしてください

היפנית שייכת למשפחת השפות הג'פוניות, ומדוברת בפי כ-130 מיליון איש ברחבי יפן ובקהילות מהגרים יפניות. בשל בידודה היחסי של יפן, התפיסה הפילוסופית היפנית (הידועה בשם ניהונג'ינרון) סוברת כי לשפה היפנית מבנה דקדוקי ותחבירי ייחודי הגורם לתבניות מחשבה מסוימות השונות מכל מקבילותיהן בעולם. השפה היפנית מאופיינת במערכת של תארי כבוד סבוכים, המשקפת את הטבע ההיררכי של החברה היפנית. זאת באמצעות תבניות פעלים ואוצר מילים מסוים המסמל את הסטטוס החברתי היחסי של הדובר, המאזין, והאדם המוזכר בשיחה.

השפה היפנית נכתבת בשילוב של שלוש מערכות כתב: אותיות (סימניות) סיניות מותאמות הנקראות ביפנית קאנג'י, ושני כתבים פונטיים שנוצרו מאותיות סיניות מותאמות. ביפנית המודרנית נעשה שימוש לעיתים קרובות גם באלפבית הלטיני הנקרא רומאג'י ומשמש בעיקר לשמות של חברות, לוגואים, פרסומות והקלדת טקסט יפני למחשב.

אוצר המילים היפני ספג רבות והושפע מאוד ממילים בשפות אחרות. במשך תקופה של כ-1500 שנה, השפיעה הסינית רבות על היפנית, בין אם באוצר מילים ובין אם בתבניות שפה סיניות. כמו כן, מאז המאה ה-19, שאלה היפנית מספר נכבד של מילים משפות הודו-אירופיות, ובעיקרן האנגלית. אולם השפעות הודו-ארופיות החלו מספר מאות קודם לכן. אולי תפתעו לגלות כי גם הפורטוגזית וההולנדית היו לגורם משפיע על השפה היפנית. זאת כתוצאה מיחסי המסחר המיוחדים בין יפן לפורטוגל במאה ה-16, ולאחר מכן עם הולנד במאה ה-17.

השירותים שאנו מספקים ללקוחותינו בתרגום ליפנית

בעשורים האחרונים, עם הפיכת העולם לכפר גלובאלי וישראל לסטארט-אפ ניישן, הפך השוק היפני הממוקד טכנולוגיה לכר עסקי פורה עבור חברות ואנשי עסקים ישראלים. השווקים היפניים כיום רווי הזדמנויות, והאפשרויות העסקיות הגלומות בכהם מפתות רבים לקחת חלק בקשרים עסקיים מול יפן.

בשל כך, אנו עוסקים רבות בשנים האחרונות בתרגום מסמכים עסקיים ומשפטיים עבור חברות ישראליות המעוניינות בקשרים עסקיים עם יפן. אנו נותנים שירות לכל סוגי התרגומים, ולרשותינו עומדים מתרגמים מנוסים דוברי יפנית שפת-אם, המומחים בתרגום מסמכים מקצועיים.

תרגום משפטי ליפנית תרגום מסמכים ליפנית תרגום מדעי ליפנית תרגום דחוף ליפנית
תרגום אקדמאי ומאמרים ליפנית תרגום נוטריוני ליפנית תרגום קצר ליפנית תרגום תעודות ליפנית
תרגום אתר אינטרנט ליפנית תרגום שיווקי ליפנית תרגום סימולטני ליפנית תרגום ולוקליזציה ליפנית
תרגום טכני ליפנית תרגום פיננסי ליפנית שירותי תמלול ליפנית תרגום רפואי ליפנית

היתרונות של הלנה תרגומים לתרגום בשפה היפנית

בשל הדיוק והעדינות הרבה הנצרכים בעת התרגום לשפה היפנית, אנו מקפידים להעסיק מתרגמים בעלי נסיון ומומחיות רבה בתחום. מערכת ההיררכיות הרגישה ותשומת הלב הנדרשת לניואנסים הרבים בשפה היפנית, מצריכים מקצועיות רבה ואנו מקפידים על רף איכות התרגום הגבוהה ביותר. זאת על מנת להעניק לכם ביטחון ומקצועיות בכל הנוגע למהימנותו ודיוקו הטקסט. איתנו, אתם יכולים להיות שקטים בנוגע לאיכות התרגום ולהתעסק בכל היתר, כלומר במורכבויות התרבותיות הרבות בהן נדרשת התייחסות רבה לפרטים ומחוות.

הלנה וארז הקימו את הלנה תרגומים לפני למעלה משני עשורים, ומאז עוסקים בהצלחה רבה בכל סוגי התרגום והתמלול ליפנית. החברה, שהחלה את דרכה עסק קטן, צמחה וגדלה לחברה המעסיקה עשרות מתרגמים בשפות רבות. זאת על מנת להבטיח לקהל לקוחותינו גיוון, איכות ומהירות. אנו מציעים את זמני התגובה מהמהירים ביותר בתחום, וגמישים לפרויקטים מסוגים שונים.

כיוון שחשוב לנו שתשארו מרוצים גם לאורך זמן לאחר סיום העבודה אנו מעניקים שלוש שנות אחריות מלאות לתכנים בכל עבודות התרגום שלנו. אנו מקפידים להיות קשובים לצרכים העולים על-ידי לקוחותינו בזמן עבודת התרגום ולבקשות מיוחדות בנוגע לאופי ודיוק הטקסט.

חשוב לנו להעניק מענה מקצועי ואיכותי שיענה על כלל צורכי הלקוח ויהיה מדויק ונאמן למקור. אנו מקפידים על עמידה בלוחות זמנים ורואים חשיבות רבה בשליחת תכנים ללא דיחוי עם סיום עבודת התרגום. אנו משתמשים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בשוק כיום, ומשפרים באופן מתמיד את מהירות הביצוע שלנו.

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בהקדם ולקבל את כל הפרטים על עבודות התרגום ליפנית. כאשר אתם בוחרים בהלנה תרגומים, תהיו בטוחים שאתם בידיים המקצועות ביותר.

פנו אלינו עוד היום ונציגנו ישמחו להעניק לכם שירות והצעת מחיר לתרגום ליפנית.

אולי תאהב גם:

תרגום משפטי

מהו תרגום משפטי

תרגום משפטי הינו אחד מתחומי התרגום הנפוצים ביותר.  כאשר שימת הדגש העיקרית היא על סידור המסמך ומהימנותו.  התרגומים נעשים על ידי מתרגמים מקצועיים אשר מכירים

קרא עוד »
תרגום פיננסי

מהו תרגום פיננסי

העסק שלך בדרך להיפתח לשווקים חדשים בחו"ל? כנראה שתצטרך לתרגם כמה דברים חשובים תרגום פיננסי מאגד בתוכו תחום רחב היקף, אשר מחייב את המתרגם להפגין

קרא עוד »

הלנה תרגומים - שירותי תרגום מקצועיים

"הלנה תרגומים" הינה אחת מחברות התרגומים המובילות בארץ עם שיתופי פעולה רבים בעולם. עם למעלה מחמישים שפות שונות, מתרגמים קבועים ויכולת לבצע תרגומים בכל שפה שהיא, בזכות שיתופי פעולה יוצאי דופן עם חברות בעולם.

צרו עימנו קשר

שירותי תרגום נוספים

דילוג לתוכן