תרגום לסינית

ני-האו!

为中文,请点击这里

איך אומרים שלום בסינית? תלוי את מי שואלים.
בשל שטחה הגאוגרפי העצום של סין וריבוי הקבוצות האתניות בה, לא קיימת "סינית" אחת, אלא קבוצת שפות סיניות בעלות מספר ניבים מרכזיים המדוברות ברובן על-ידי בני ההאן – המהווים את הרוב האתני בסין (95%). ההבדלים בין הניבים השונים יכולים להגיע לרמת ההבדלים שבין הלשונות במשפחת השפות הרומאניות, לשם ההשוואה כמו ההבדל שבין איטלקית לספרדית. ניתן למצוא דוברים נוספים רבים של השפות הסיניות גם בקרב אוכלוסיות מהגרים במזרח אסיה, ביבשת אמריקה ובהוואי. השפות הסיניות דומיננטיות מאוד בסביבת סין, והשפיעו רבות על המדינות השכנות בניהן קוריאה ויפן.

ישנן 14 שפות סיניות שונות, כאשר המנדרינית היא המדוברת ביותר. לכל שפה סינית ישנם דיאלקטים רבים. כך לדוגמה, למנדרינית יש דיאלקט מנדריני צפוני, דיאלקט מנדריני דרומי ודיאלקט מנדריני דרום מערבי. כאשר דוברי צורה מסוימת של מנדרינית נשאלים לגבי שפת הדיבור שלהם, סביר שיתייחסו לגרסה המסוימת שהם דוברים, כגון ניב סצ'ואן, ניב צפוני וכדומה. רוב השפות הסיניות המדוברות חולקות כתב כמעט אחיד. מסיבה זו נוצרה הבחנה ברורה בין השפה המדוברת (חְוָה) לבין השפה הכתובה (ווֶן).

בין השפות המאפיינות את אזור דרום סין והונג-קונג ניתן למצוא את השפה הקנטונזית, שפת מינאן (מדוברת בעיקר באזור פוג'י-יאן וטאיוואן) ועוד. השפה הקנטונזית (מדוברת בעיקר במחוז גואנגדונג שבסין, במקאו ובהונג קונג), מדוברת על ידי 52 מיליון אזרחים סיניים. זוהי גם השפה המדוברת ביותר בקרב מרבית קהילות מהגרים סינים ברחבי העולם.

עם זאת, מנדרינית תקנית היא השפה הרשמית בסין, ובשינויים קלים גם בטאיוואן. כמו כן, היא אחת מארבע השפות הרשמיות בסינגפור. אם מתייחסים למנדרינית כשפה בפני עצמה (כמקובל באקדמיה), זוהי השפה המדוברת בעולם!

השירותים שאנו מספקים ללקוחותינו בתרגום לסינית

בעשורים האחרונים, עם הגלובליזציה המואצת וההיפתחות לשווקים העולמיים, הפכה סין למוקד משיכה להזדמנויות עסקיות רבות עבור אנשי עסקים ישראלים. כוח העבודה הזול והתיעוש המואץ שעברה, הפכו אותה לייצרנית גלובלית של מוצרים רבים, והסינית על שלל ניביה, הפכה לשפה בעלת משקל רב בעולם העסקי הגלובלי. השווקים הסיניים כיום רווי הזדמנויות, והאפשרויות העסקיות הגלומות בכך מפתות רבים לקחת חלק בקשרים עסקיים מול סין.

אנו עוסקים רבות בשנים האחרונות בתרגום מסמכים עסקיים ומשפטיים רבים עבור יחידים וחברות המעוניינים בקשרים עסקיים עם סין. אנו עוסקים בכל סוגי התרגומים, ולרשותינו עומדים מתרגמים מנוסים דוברי סינית שפת-אם, המומחים בתרגום מסמכים מקצועיים.

 

תרגום משפטי לסינית תרגום מסמכים לסינית תרגום מדעי לסינית תרגום דחוף לסינית
תרגום אקדמאי ומאמרים לסינית תרגום נוטריוני לסינית תרגום קצר לסינית תרגום תעודות לסינית
תרגום אתר אינטרנט לסינית תרגום שיווקי לסינית תרגום סימולטני לסינית תרגום ולוקליזציה לסינית
תרגום טכני לסינית תרגום פיננסי לסינית שירותי תמלול לסינית תרגום רפואי לסינית

היתרונות של הלנה תרגומים לתרגום בשפה הסינית

אנו מעניקים שירותי תרגום במגוון הניבים והשפות הסינים ומקפידים להעסיק מתרגמים בעלי ניסיון ומומחיות רבה בתחום. השוני התרבותי ותשומת הלב הנדרשת לניואנסים הרבים בשפה הסינית, מצריכים מקצועיות רבה ואנו מקפידים על רף איכות התרגום הגבוהה ביותר. זאת על מנת להעניק לכם ביטחון ומקצועיות בכל הנוגע למהימנותו ודיוקו הטקסט. איתנו, אתם יכולים להיות שקטים בנוגע לאיכות התרגום ולהתעסק בכל היתר, כלומר במורכבויות התרבותיות הרבות בהן נדרשת התייחסות רבה לפרטים ומחוות.

הלנה וארז הקימו את הלנה תרגומים לפני למעלה משני עשורים, ומאז עוסקים בהצלחה רבה בכל סוגי התרגום והתמלול לסינית. החברה, שהחלה את דרכה עסק קטן, צמחה וגדלה לחברה המעסיקה עשרות מתרגמים בשפות רבות. זאת על מנת להבטיח לקהל לקוחותינו גיוון, איכות ומהירות. אנו מציעים את זמני התגובה המהירים ביותר בתחום, וגמישים לפרויקטים מסוגים שונים.

אנו מעניקים שלוש שנות אחריות מלאות לתכנים בכל עבודות התרגום שלנו, זאת כיוון שחשוב לנו שתישארו מרוצים גם לאורך זמן לאחר סיום העבודה. חשוב לנו להעניק מענה מקצועי ואיכותי שיענה על כלל צורכי הלקוח ויהיה מדויק ונאמן למקור.

אנו משתמשים בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בשוק כיום, ועובדים לשפר תמיד את מהירות הביצוע שלנו.

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בהקדם ולקבל את כל הפרטים על עבודות התרגום לסינית. נדאג להתאים לכם את התרגום המתאים ביותר עבור סוג הטקסט המבוקש, ונוודא שאתם מרוצים לאורך הדרך ובסיומה. כאשר אתם בוחרים בהלנה תרגומים, תהיו בטוחים שאתם בידיים המקצועות ביותר.

פנו אלינו עוד היום ונציגנו ישמחו להעניק לכם שירות והצעת מחיר לתרגום לסינית.

 

אולי תאהב גם:

תרגום משפטי

מהו תרגום משפטי

תרגום משפטי הינו אחד מתחומי התרגום הנפוצים ביותר.  כאשר שימת הדגש העיקרית היא על סידור המסמך ומהימנותו.  התרגומים נעשים על ידי מתרגמים מקצועיים אשר מכירים

קרא עוד »
תרגום פיננסי

מהו תרגום פיננסי

העסק שלך בדרך להיפתח לשווקים חדשים בחו"ל? כנראה שתצטרך לתרגם כמה דברים חשובים תרגום פיננסי מאגד בתוכו תחום רחב היקף, אשר מחייב את המתרגם להפגין

קרא עוד »

הלנה תרגומים - שירותי תרגום מקצועיים

"הלנה תרגומים" הינה אחת מחברות התרגומים המובילות בארץ עם שיתופי פעולה רבים בעולם. עם למעלה מחמישים שפות שונות, מתרגמים קבועים ויכולת לבצע תרגומים בכל שפה שהיא, בזכות שיתופי פעולה יוצאי דופן עם חברות בעולם.

צרו עימנו קשר

שירותי תרגום נוספים

דילוג לתוכן