תרגום לעברית

שלום!

הלנה תרגומים מתרגמת בלמעלה מ- 40 שפות שונות לעברית.

עברית, שפת היהודים, שפת הקודש.

השפה העברית החלה את דרכה באלף ה-2 לפני הספירה, בארץ כנען. הספרים החשובים שנכתבו בעברית הינם רוב ספרי התנ"ך והטקסטים המקראיים. גם כאשר השפה לא דוברה, הייתה העברית שפת הכתב העיקרית של היהודים, בעיקר בכתבי קודש ונושאים משפטיים. ולאורך השנים, בנוסף למטרות הדתיות, נוספו כתבים גם בנושאי פילוסופיה, כתבים ספרותיים וכתבי מדע.

כיום ישנם כ-9 מליון דוברי עברית ישראלית, אשר חיים בעיקר בישראל. השפה העברית היא שפת האם של מעל 5 מליון מהם בעוד שהשאר משתמשים בעברית כשפה שנייה.

אז כמה פעמים נתקלתם בטקסט בשפה זרה שהייתם חייבים לדעת מה נאמר בו?

בשביל זה אנחנו כאן!

תרגום הוא הרבה מעבר למעבר משפה אחת לשנייה.  כל טקסט הוא סיפור, המסופר בהקשר מסוים וצריך להיכתב בצורה הנכונה ביותר אשר מעבירה את המסר בדרך הברורה ביותר.

אנו יודעים לעשות את ההתאמות בין הכתוב לנאמר ולהקל על הקורא להבין את הטקסט כאילו נכתב בשפת האם שלו.

אנחנו מתרגמים את כול סוגי הטקסים השונים לעברית בעזרת צוות מתרגמים מנוסה, מקצועי ומיומן, בתחומים שונים ובכל נושא.  אנו עושים זאת מעל 25 שנה ומתחייבים להעניק לכם את השירות הטוב, היעיל והמהיר ביותר.

בהלנה תרגומים תקבלו שירות 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע בעזרת נציגינו המסורים בהתמודדות עם כל סוג פרויקט ומסגרות זמן קצרות.

השירותים שאנו מעניקים ללקוחתנו בתרגום לעברית

מחוזה משפטי ועד תעודה/מסמך רשמי, המתרגמים שלנו יבצעו תרגום מדויק ללקוח שיאפשר לו להבין את הטקסט בלי כל קושי.

החברה נותנת גם שירותי תרגום לעברית בתחומים הבאים:

תרגום משפטי לעברית תרגום מסמכים לעברית תרגום מדעי לעברית תרגום דחוף לעברית
תרגום אקדמאי לעברית תרגום נוטריוני לעברית תרגום קצר לעברית תרגום תעודות לעברית
תרגום אתר אינטרנט לעברית תרגום שיווקי לעברית תרגום סימולטני לעברית תרגום ולוקליזציה לעברית
תרגום טכני לעברית תרגום פיננסי לעברית שירותי תמלול לעברית תרגום רפואי לעברית

היתרונות של הלנה תרגומים לתרגום בשפה העברית

אפלטון אמר "ידע של מילים מוביל להכיר את הדברים".  ואנחנו אומרים כי ידע של מילים הוא הכוח המוביל שלנו. המומחים שלנו מכירים את השפה העברית על בורייה, ויסייעו לכם לשמור על ראש שקט בכל הנוגע למקצועיות הטקסט הבנתו ודיוקו.

החברה עוסקת בתרגום לעברית מזה 25 שנה וצברה ניסיון רב בשמירה על איכות תרגום גבוהה ובחירת האנשים המתאימים לתרגום כל סוג של טקסט ותמליל. כל טקסט שמגיע אלינו נבחן בזהירות ומותאם בקפידה למתרגם המתאים.

אנו מקפידים על קשר אישי ורציף עם הלקוחות שלנו על מנת לוודא שהתרגום עונה במדויק על צורכיהם ועומד בזמני התגובה המהירים ביותר. חשוב לנו לשמור על לוחות זמנים מהירים ויעילים, ואנו מקפידים על עמידה בהם ושליחת התכנים ללא דיחוי עם סיומם.

אנו רואים בלקוחותינו שותפים מלאים, וכחלק מתהליך התרגום חשוב לנו להבין את מכלול הצרכים והמטרות אותן נועד הטקסט לשרת על-מנת לענות על הצרכים המדויקים של הלקוח. אנו מקפידים להיות קשובים לניואנסים הספציפיים הנדרשים מכל טקסט, ולכן לכל תרגום מובטחות שלוש שנות אחריות מלאות. הצוות שלנו ישמח לסייע גם בחלוף הזמן לאחר תום הפרויקט. אנו רואים את עצמו מחויבים ללקוחותינו לכל אורך הדרך.

אנו מבינים כי כאשר אתם פונים אלינו לתרגום של מסמכים לעברית, אתם זקוקים למענה דחוף, מקצועי ואיכותי. אנו מבטיחים כי התרגום שלנו יהיה מדויק ונאמן למקור, ומזמינים אתכם להתרשם מהביקורות שנכתבו עלינו.

באמצעות שימוש בכלים טכנולוגיים מתקדמים, אנו משפרים באופן מתמיד את מהירות הביצוע שלנו ומשכללים את יכולותינו. אתם יכולים להיות בטוחים שכאשר אתם בוחרים בנו לביצוע תרגום לעברית אנחנו נמלא את השירות מקצה לקצה ונוודא שתצאו מרוצים.

לקבלת הפרטים על המחירים של עבודות תרגום לעברית אתם מוזמנים לפנות אלינו ונציגנו יהיו עמכם בקשר בהקדם.

 

אולי תאהב גם:

תרגום משפטי

מהו תרגום משפטי

תרגום משפטי הינו אחד מתחומי התרגום הנפוצים ביותר.  כאשר שימת הדגש העיקרית היא על סידור המסמך ומהימנותו.  התרגומים נעשים על ידי מתרגמים מקצועיים אשר מכירים

קרא עוד »
תרגום פיננסי

מהו תרגום פיננסי

העסק שלך בדרך להיפתח לשווקים חדשים בחו"ל? כנראה שתצטרך לתרגם כמה דברים חשובים תרגום פיננסי מאגד בתוכו תחום רחב היקף, אשר מחייב את המתרגם להפגין

קרא עוד »

הלנה תרגומים - שירותי תרגום מקצועיים

"הלנה תרגומים" הינה אחת מחברות התרגומים המובילות בארץ עם שיתופי פעולה רבים בעולם. עם למעלה מחמישים שפות שונות, מתרגמים קבועים ויכולת לבצע תרגומים בכל שפה שהיא, בזכות שיתופי פעולה יוצאי דופן עם חברות בעולם.

צרו עימנו קשר

שירותי תרגום נוספים

דילוג לתוכן