תרגום לערבית

מרחבא ביכום? אהלן וסהלן!

اضغطوا هنا

הידעתם שבערבית יש 40 מילים שונות למילה "מדבר"? מדוע ישנן מילים כה רבות לתיאור עצם אחד? ובכן, לא סתם התפתחו בערבית מילים נרדפות כה רבות, זאת כיוון שאין ערבית מדוברת אחת. הניבים השונים של הערבית המדוברת כה רחוקים זה מזה עד כי אלג'יראי, לבנוני, וסעודי שישבו סביב שולחן אחד יאלצו כנראה להשתמש במילון כדי להבין זה את זה. השפה הערבית יכולה להשתנות בין העיר לכפר ואפילו בין קבוצות אוכלוסייה שונות בתוך אותו אזור. הפתרון לכך הוא הערבית הספרותית, המשמשת שפת הכתיבה והתקשורת בעולם הערבי ומאפשרת גשר בין הלהגים השונים תוך יצירת סטנדרט אחיד. כיום הערבית משמשת שפת אם ל-290 מליון בני אדם ברחבי העולם וכשפה רשמית, לא בהכרח יחידה, כמעט בכל מדינות המזרח התיכון. בישראל למשל, ערבית משמשת כשפה רשמית יחד עם העברית. לערבית 420 מליון דוברים ברחבי העולם וככזו היא מוכרת כאחת השפות הרשמיות של האו"ם.

השירותים שאנו מעניקים ללקוחתנו בתרגום לערבית ספרותית

עם 420 מיליון דוברים ברחבי העולם אין באמת צורך להרחיב מדוע יש ביקוש רב לתרגום איכותי לערבית. בישראל, אי קטן בתוך מזרח תיכון דובר ערבית, אנו פוגשים באופן יום-יומי את השפה הערבית סביבנו במרחב הציבורי. בהתאם, תרגום לערבית משמש למגוון צרכים – תרגום מסמכים רשמיים, דפי נחיתה ואתרי אינטרנט, מחקר ועבודות אקדמיות והרשימה ארוכה. לאחרונה אנו רואים אף עלייה גוברת בביקוש לתרגום עסקי עבור השוק הערבי וספציפית עבור מדינות המפרץ עם פתיחת השווקים באזור. בשל מורכבת השפה והלהגים השונים, המומחים שלנו בהלנה ידעו להתאים עבורכם את המילה המדויקת לאופי הטקסט ולייצר את המסמכים המהימנים והמקצועיים ביותר.

תרגום משפטי לערבית תרגום מסמכים לערבית תרגום מדעי לערבית תרגום דחוף לערבית
תרגום אקדמאי לערבית תרגום נוטריוני לערבית תרגום קצר לערבית תרגום תעודות לערבית
תרגום אתר אינטרנט לערבית תרגום שיווקי לערבית תרגום סימולטני לערבית תרגום ולוקליזציה לערבית
תרגום טכני לערבית תרגום פיננסי לערבית שירותי תמלול לערבית תרגום רפואי לערבית

היתרונות של הלנה תרגומים לתרגום בשפה הערבית

פתגם מפורסם בערבית אומר "חפש ידע, אפילו עד סין!". אצלנו בהלנה תרגומים, ידע הוא כוח ונסיון, וכך אנו בוחרים גם את את המתרגמים שלנו. המומחים שלנו יודעים השפה הערבית על בורייה, ויסייעו לכם לשמור על ראש שקט בכל הנוגע למקצועיות הטקסט ודיוקו.

החברה עוסקת בתרגום מערבית מזה 20 שנה וצברה נסיון רב בשמירה על איכות תרגום גבוהה ובחירת האנשים המתאימים לתרגום כל סוג של טקסט ותמליל. כל טקסט שמגיע אלינו נבחן בזהירות ומותאם בקפידה למתרגם המתאים.

אנו מקפידים על קשר אישי ורציף עם הלקוחות שלנו על מנת לוודא שהתרגום עונה במדויק על צורכיהם ועומד בזמני התגובה המהירים ביותר. חשוב לנו לשמור על לוחות זמנים מהירים ויעילים, ואנו מקפידים על עמידה בהם ושליחת התכנים ללא דיחוי עם סיומם.

אנו רואים בלקוחותינו שותפים מלאים, וכחלק מתהליך התרגום חשוב לנו להבין את מכלול הצרכים והמטרות אותן נועד הטקסט לשרת על-מנת לענות על הצרכים המדויקים של הלקוח. אנו מקפידים להיות קשובים לניואנסים הספציפים הנדרשים מכל טקסט, ולכן לכל תרגום מובטחות שלוש שנות אחריות מלאות. הצוות שלנו ישמח לסייע גם בחלוף הזמן לאחר תום הפרויקט. אנו רואים את עצמו מחויבים ללקוחותינו לכל אורך הדרך.

אנו מבינים כי כאשר אתם פונים אלינו לתרגום של מסמכים לערבית, אתם זקוקים למענה דחוף, מקצועי ואיכותי. אנו מבטיחים כי התרגום שלנו יהיה מדויק ונאמן למקור, ומזמינים אתכם להתרשם מהביקורות שנכתבו עלינו.

באמצעות שימוש בכלים טכנולוגיים מתקדמים, אנו משפרים באופן מתמיד את מהירות הביצוע שלנו ומשכללים את יכולותינו. אתם יכולים להיות בטוחים שכאשר אתם בוחרים בנו לביצוע תרגום לערבית אנחנו נמלא את השירות מקצה לקצה ונוודא שתצאו מרוצים.

לקבלת הפרטים על המחירים של עבודות תרגום לערבית אתם מוזמנים לפנות אלינו ונציגנו יהיו עמכם בקשר בהקדם.

 

*חשוב לדעת – בשפה הערבית ישנם הבדלים בניבים.  לנו יש את צוות המתרגמים האיכותי והמנוסה שידע להתאים את הניב הנדרש ע"י הלקוח למתרגם המתאים בין אם מדובר בתרגום לערבית מדוברת, תרגום לערבית ספרותית / תרגום לערבית מדינות המפרץ.

אולי תאהב גם:

תרגום משפטי

מהו תרגום משפטי

תרגום משפטי הינו אחד מתחומי התרגום הנפוצים ביותר.  כאשר שימת הדגש העיקרית היא על סידור המסמך ומהימנותו.  התרגומים נעשים על ידי מתרגמים מקצועיים אשר מכירים

קרא עוד »
תרגום פיננסי

מהו תרגום פיננסי

העסק שלך בדרך להיפתח לשווקים חדשים בחו"ל? כנראה שתצטרך לתרגם כמה דברים חשובים תרגום פיננסי מאגד בתוכו תחום רחב היקף, אשר מחייב את המתרגם להפגין

קרא עוד »

הלנה תרגומים - שירותי תרגום מקצועיים

"הלנה תרגומים" הינה אחת מחברות התרגומים המובילות בארץ עם שיתופי פעולה רבים בעולם. עם למעלה מחמישים שפות שונות, מתרגמים קבועים ויכולת לבצע תרגומים בכל שפה שהיא, בזכות שיתופי פעולה יוצאי דופן עם חברות בעולם.

צרו עימנו קשר

שירותי תרגום נוספים

דילוג לתוכן