תרגום לצרפתית

בונז'ור מדאם!

Cliquez ici pour le français

השפה הצרפתית, המונה למעלה מ-220 מיליון דוברים ברחבי העולם ומדוברת בלמעלה מ-35 מדינות, הינה אחת השפות החשובות בעולם. הצרפתית שייכת למשפחת השפות הרומאניות ומשמשת שפה רשמית במדינות רבות. בשל אוצר המילים הלטיני שלה היא נחשבת לשפה נוחה, אולם הדקדוק והתחביר בה יחסית מורכבים.

עם התפשטות הקולוניאליזם הצרפתי במאה ה-17, התפשטה השפה צרפתית אל מחוץ לצרפת והפכה לשפה חובקת עולם. השפה אומצה על-ידי מבחר קהילות וארגונים בינלאומיים, דוגמת האו"ם, כשפה רשמית או כשפת האדמיניסטרציה. עד היום משמשים בז'רגון הדיפלומטי הבינלאומי מונחים שהוטבעו בצרפתית. בעבר נלמדה כשפה שנייה במדינות רבות בעולם, כולל בישראל, אך למן  המחצית השנייה של המאה ה-20 דחקה אותה האנגלית.

ניתן למצוא מדינות דוברות צרפתית בכמעט כל היבשות ועל-ידי אוכלוסיות מגוונות, בין אם במערב אירופה (צרפת, שוויץ, בלגיה ועוד), אפריקה (מרוקו, אלג'יריה, קונגו, סנגל ועוד), צפון אמריקה (קנדה), ומדינות באסיה (לבנון, וייאטנם, קמבודיה, איי סיישל ועוד).  הצרפתית אינה זהה בכל המדינות ובכל מדינה התפתחו להגים מקומיים משלה. לכן, אנו כחברת תרגום מחויבים לבצע התאמה נכונה של המתרגם וקהל היעד לתרגום המדויק מבחינת דיאלקט, ניב וניואנסים תרבותיים בכל מדינה.

מאז ומעולם היתה הצרפתית פופולרית בישראל, בין אם לאחר עליית יהדות צפון-אפריקה דוברת הצרפתית, ובין אם בשל גל העלייה הצרפתי בקרב יהדות צרפת בעשור האחרון. מסיבות אלו ואחרות, שירותי התרגום לצרפתית נמצאים תמיד בביקוש גבוה ומתבצעים אצלנו באופן יום-יומי.

השירותים שאנו מעניקים ללקוחתינו בתרגום לצרפתית

אנו מציעים מגוון שירותי תרגום לצרפתית עבור מסמכים מסוגים שונים. כיוון שישנם ישראלים רבים הזכאים לדרכון צרפתי, עסקנו רבות בשנים האחרונות בתרגום המסמכים הנדרשים עבור התהליך. נשמח להקל ולסייע לכם בתהליכי ההתאזרחות והוצאת הדרכון הצרפתי  יש לנו הקשר והיכולת לבצע עבורכם תרגומים נוטריונים על-ידי עורך-דין נוטריון מוסמך דובר השפה הצרפתית עבור מוסדות שונים כגון משרד הפנים, בנקים ומוסדות רבים נוספים בשיטת "One-Stop Shop".

כמו כן, תרגום לצרפתית חיוני לביצוע עסקים וקידום הזדמנויות בשוק דובר הצרפתית שאינו מטיב לדבר אנגלית. אנו מתרגמים טקסטים בתחום המסעדנות כגון תפריטים ומתכונים, כתבי עת, ספרות, חומרים היסטוריים ומכתבים של קרובי משפחה שלא הייתם רוצים לאבד.

תרגום משפטי לצרפתית תרגום מסמכים לצרפתית תרגום מדעי לצרפתית תרגום דחוף לצרפתית
תרגום אקדמאי ומאמרים לצרפתית תרגום נוטריוני לצרפתית תרגום קצר לצרפתית תרגום תעודות לצרפתית
תרגום אתר אינטרנט לצרפתית תרגום שיווקי לצרפתית תרגום סימולטני לצרפתית תרגום ולוקליזציה לצרפתית
תרגום טכני לצרפתית תרגום פיננסי לצרפתית שירותי תמלול לצרפתית תרגום רפואי לצרפתית

היתרונות של הלנה תרגומים לתרגום בשפה הצרפתית

אצלנו, בהלנה תרגומים, הניסיון והמומחיות הם אלו שיעניקו לכם ביטחון, מקצועיות ובעיקר ראש שקט בכל הנוגע לתרגומים לצרפתית.

הקשר הישראלי-צרפתי ההדוק מביא לעלייה בצורך של תרגומים פרלמנטרים ותרבותיים. התרגום הצרפתי מהווה נדבך חשוב בחברתינו, כזה שמסייע לקהילה הצרפתית המקומית והיהודית בצרפת להשתלב באספקטים שונים בתרבות המקומית, ואיננו מהווה שירותי תרגום בלבד.

החברה שומרת על קשרים אדוקים עם חברות רבות הפועלות בארץ, ופועלת לסייע לקהילה הצרפתית העולה לישראל באמצעות הנגשת שירות נוח ואמין לדוברי השפה הצרפתית.

הלנה וארז הקימו את החברה לפני יותר מ-20 שנה. מאז הם עוסקים בהצלחה רבה בכל הסוגים של תרגום ותמלול. החברה שלנו היא חברה משפחתית, ואנו מקפידים לשמור עליה כך, גם לאחר שצמחה וגדלה מאוד בכל שנות הוותק שלה בשוק.

חשוב לנו להציע את זמני התגובה המהירים ביותר בתחום, ואנו גמישים לכל סוג של פרויקט תרגום לצרפתית.

כל התרגומים שלנו באים עם שלוש שנות אחריות מלאות לתכנים. במסגרת העבודה על כל פרויקט, אנחנו מקפידים לקבל את כל הפרטים הנחוצים מהלקוחות שלנו וקשובים לכל בקשה מיוחדת הנוגעת בתרגום.

אנו מבינים כי כאשר אתם פונים אלינו לתרגום של מסמכים לצרפתית, יש לכם צורך אמיתי ודחוף שצריך לקבל מענה מקצועי ואיכותי. אנו מבטיחים כי התרגום שלנו יהיה מדויק ונאמן למקור, וכי תקבלו אותו בזמן המהיר ביותר שנוכל לספקו תוך עמידה בלוחות זמנים מחמירים שיקבעו מראש מול הלקוח.

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בהקדם ולקבל את כל הפרטים על המחירים של עבודות תרגום לצרפתית. נשמח לשתף אתכם בתהליך ולהיות קשובים לצרכים העולים מצדכם.

בעזרת שימוש גם בטכנולוגיה מתקדמת, אנו משפרים באופן מתמיד את מהירות הביצוע שלנו, ואתם יכולים להיות בטוחים שכאשר אתם בוחרים בנו לביצוע תרגום לצרפתית – אתם בידיים הטובות ביותר.

פנו עכשיו אלינו, ונציגינו ישמח להעניק שירות ולהציע הצעת מחיר לתרגום לצרפתית.

אולי תאהב גם:

תרגום משפטי

מהו תרגום משפטי

תרגום משפטי הינו אחד מתחומי התרגום הנפוצים ביותר.  כאשר שימת הדגש העיקרית היא על סידור המסמך ומהימנותו.  התרגומים נעשים על ידי מתרגמים מקצועיים אשר מכירים

קרא עוד »
תרגום פיננסי

מהו תרגום פיננסי

העסק שלך בדרך להיפתח לשווקים חדשים בחו"ל? כנראה שתצטרך לתרגם כמה דברים חשובים תרגום פיננסי מאגד בתוכו תחום רחב היקף, אשר מחייב את המתרגם להפגין

קרא עוד »

הלנה תרגומים - שירותי תרגום מקצועיים

"הלנה תרגומים" הינה אחת מחברות התרגומים המובילות בארץ עם שיתופי פעולה רבים בעולם. עם למעלה מחמישים שפות שונות, מתרגמים קבועים ויכולת לבצע תרגומים בכל שפה שהיא, בזכות שיתופי פעולה יוצאי דופן עם חברות בעולם.

צרו עימנו קשר

שירותי תרגום נוספים

דילוג לתוכן