תרגום לקרואטית

השפה הקרואטית, אשר דומה מאוד לסרבית ובוסנית, מדוברת בעיקר בקרואטיה, ובפי התושבים הקרואטים במדינות בוסניה והרצגובינה. כמו כן היא מדוברת בפי מיעוטים קרואטים בכמה מדינות שכנות, ובאזור האיטלקי מוליזה.

הקרואטית המדוברת כיום, מורכבת מתערובת של שפה כנסייתית בשילוב שפת האזור והיא התפתחות מתמשכת של יותר מ-900 שנות ספרות. הקרואטית הכנסייתית נזנחה מאמצע המאה ה -15, והקרואטית כתובה, בהתגלמות ספרות עממית, קיימת כבר למעלה מ-500 שנה.

קרואטית היא בעצם סוג ניב של השפה הסרבו-קרואטית, והיא כמעט זהה לסרבית ולבוסנית, כאשר הדקדוק זהה בכל גרסאות השפה, והשוני טמון בעיקר באוצר מילים ובאיות.

השירותים שאנו מספקים ללקוחותינו בתרגום לקרואטית

תרגום לקוראטית יסייע לכם לתרגום מסמכים אדמינסטרטיביים ומשפטיים כגון התאזרחות והוצאת דרכון, וכמובן ליצירת הזדמנויות עסקית, שיווק מוצרים, פתיחת שווקים ועוד. בהלנה תרגומים יש לנו הקשר והיכולת לבצע עבורכם תרגומים נוטריונים על-ידי עורך-דין נוטריון מוסמך דובר השפה הקרואטית עבור מוסדות שונים כגון משרד הפנים, בנקים ומוסדות רבים נוספים בשיטת "One-Stop Shop".

כיוון שישנם שימושים שונים לתרגום מסמכים לקרואטית, אנו נכונים לבצע עבורכם כל סוג תרגום ולרשותנו עומדים מתרגמים מקצועיים דוברי קרואטית שפת-אם ומומחים בתחומם, אשר ידעו להתאים כל טקסט לסוג המסמך אותו אתם מבקשים לתרגם.

תרגום משפטי לקרואטיתתרגום מסמכים לקרואטיתתרגום מדעי לקרואטיתתרגום דחוף לקרואטית
תרגום אקדמאי ומאמרים לקרואטיתתרגום נוטריוני לקרואטיתתרגום קצר לקרואטיתתרגום תעודות לקרואטית
תרגום אתר אינטרנט לקרואטיתתרגום שיווקי לקרואטיתתרגום סימולטני לקרואטיתתרגום ולוקליזציה לקרואטית
תרגום טכני לקרואטיתתרגום פיננסי לקרואטיתשירותי תמלול לקרואטיתתרגום רפואי לקרואטית

היתרונות של הלנה תרגומים לתרגום בשפה הקרואטית

בהלנה תרגומים צברנו לאורך העשורים האחרונים ניסיון רב בתרגום מסמכים מסוגים שונים, ואנו מעניקים כיום את שירותי התרגום האיכותיים והמקצועיים ביותר בשוק. אנו עושים שימוש בטכנולוגיות העדכניות ביותר הקיימות בתחום על מנת לתת לכם את השירות האיכותי והמקצועי ביותר בזמן הקצר ביותר.

הלנה תרגומים החלה את דרכה לפני למעלה משני עשורים כחברה משפחתית ומאז צמחה והפכה לאחת מחברות התרגום המובילות והמבוקשות בישראל עם ניסיון מצטבר רב בעבודות תרגום מסוגים שונים.

חשוב להיות קשובים לצרכים העולים על-ידי לקוחותינו בזמן אמת ולבקשות מיוחדות בנוגע לאופי וסגנון הטקסט. כיוון ששביעות רצונכם חשובה לנו גם במשך הזמן לאחר סיום עבודת התרגום, כל סוגי התרגומים שלנו מגיעים עם שלוש שנות אחריות מלאות לתכנים.

חשוב לנו להעניק מענה מקצועי ואיכותי שיענה על כלל צורכי הלקוח ויהיה מדויק ונאמן למקור. אנו מקפידים על עמידה בלוחות זמנים ורואים חשיבות רבה בשליחת תכנים ללא דיחוי עם סיום עבודת התרגום.

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בהקדם ולקבל את כל הפרטים על עבודות התרגום לקרואטית. אנו נוודא שתקבלו את התרגום המתאים ביותר עבור סוג הטקסט, ונדאג לשביעות רצונכם המלאה לאורך הדרך ובסיומה.

פנו אלינו עוד היום ונציגנו ישמחו להעניק לכם שירות והצעת מחיר לתרגום לקרואטית.

אולי תאהב גם:

תרגום משפטי

מהו תרגום משפטי

תרגום משפטי הינו אחד מתחומי התרגום הנפוצים ביותר.  כאשר שימת הדגש העיקרית היא על סידור המסמך ומהימנותו.  התרגומים נעשים על ידי מתרגמים מקצועיים אשר מכירים

קרא עוד »
תרגום פיננסי

מהו תרגום פיננסי

העסק שלך בדרך להיפתח לשווקים חדשים בחו"ל? כנראה שתצטרך לתרגם כמה דברים חשובים תרגום פיננסי מאגד בתוכו תחום רחב היקף, אשר מחייב את המתרגם להפגין

קרא עוד »

הלנה תרגומים - שירותי תרגום מקצועיים

"הלנה תרגומים" הינה אחת מחברות התרגומים המובילות בארץ עם שיתופי פעולה רבים בעולם. עם למעלה מחמישים שפות שונות, מתרגמים קבועים ויכולת לבצע תרגומים בכל שפה שהיא, בזכות שיתופי פעולה יוצאי דופן עם חברות בעולם.

צרו עימנו קשר

שירותי תרגום נוספים

דילוג לתוכן