תרגום לרומנית

אלו!

Trimiteți

השפה רומנית משתייכת למשפחת השפות הרומאניות, ובדומה ליתר השפות ממשפחה זו הדקדוק שלה מושפע במידה רבה מהשפה הלטינית. מקור ההשפעה הלשונית הלטינית על השפה הרומנית בתקופה בה כבשו כוחותיו של הקיסר טראיאנוס את האזור. הרומאים הכובשים הרגו רבים מתושבי המקום, מכרו רבים לעבדות, ויישבו אוכלוסייה זרה וחיילים משוחררים במקומם. כתוצאה מכך, השפה המשותפת של המתיישבים החדשים הייתה לטינית.

כ-17 מיליון בני אדם דוברי רומנית, כאשר ריכוזי האוכלוסייה הגדולים ביותר נמצאים ברומניה ובמולדובה. בסיסו של הכתב הרומני הוא האלפבית הלטיני בתוספת כמה אותיות ייחודיות לשפה הרומנית. בעבר כתבו דוברי הרומנית באלפבית הקירילי, אשר בו השתמשו גם במולדובה תחת השלטון הסובייטי.

אוצר המילים הרומני מכיל מילים רבות השאולות מן השפות הסלאביות, הלטיניות, והטרום־רומניות כדוגמת דאקית, יוונית מודרנית, הונגרית ותראקית.

השירותים שאנו מספקים ללקוחותינו בתרגום לרומנית

בשנים האחרונות, בשל מחירי הנדל"ן הנמוכים והפיכתה למוקד תיירות פופלרי, הפכה רומניה ליעד אטרקטיבי לרכישת נדל"ן עבור ישראלים המחפשים הזדמנויות עסקיות בחו"ל. מסיבה זו, אנו בהלנה תרגומים, צברנו נסיון רב בתרגום המסמכים המשפטיים והבירוקרטיים הכרובים בהליך מסוג זה, ונשמח להעמיד נסיון זה לרשותכם.

כמו כן, ישנם ישראלים רבים הזכאים לאזרחות ודרכון רומני בשל מוצאה של משפחתם. בשל הביקוש הגובר, אנו עוסקים רבות בתרגום המסמכים הנדרשים במסגרת הליך הוצאת דרכון רומני. כמו כן, יש לנו הקשר והיכולת לבצע עבורכם תרגומים נוטריונים על-ידי עורך-דין נוטריון מוסמך דובר השפה הרומנית עבור מוסדות שונים כגון משרד הפנים, בנקים ומוסדות רבים נוספים בשיטת "One-Stop Shop".

נשמח לבצע עבורכם כל סוג תרגום, ולרשותינו עומדים מתרגמים מקצועיים דוברי רומנית שפת-אם ומומחים בתחומם, אשר ידעו להתאים כל סוג טקסט למסמך אשר ברצונכם לתרגם.

תרגום משפטי לרומנית תרגום מסמכים לרומנית תרגום מדעי לרומנית תרגום דחוף לרומנית
תרגום אקדמאי ומאמרים לרומנית תרגום נוטריוני לרומנית תרגום קצר לרומנית תרגום תעודות לרומנית
תרגום אתר אינטרנט לרומנית תרגום שיווקי לרומנית תרגום סימולטני לרומנית תרגום ולוקליזציה לרומנית
תרגום טכני לרומנית תרגום פיננסי לרומנית שירותי תמלול לרומנית תרגום רפואי לרומנית

היתרונות של הלנה תרגומים לתרגום בשפה הרומנית

בשל הביקוש להוצאת דרכון רומני, עולה תכופות הצורך במתרגמים מנוסים ומקצועיים שיקלו עליכם את התהליך המשפטי והבירוקרטי הארוך והמסובך הכרוך בהוצאת דרכון. אנו בהלנה תרגומים, מכירים את הבירוקרטיה ומנוסים בהפקת מסמכים מסוג זה. במהלך השנים צברנו ניסיון רב בתחום ונשמח, באמצעות המתרגמים המקצועיים שלנו, לסייע לכם בהליך הממושך, להקל עליכם ולקצר את משך הזמן הכרוך בו.  לרשותנו עומד צוות של עשרות מתרגמים מומחים בתחומם על-מנת שתוכלו לישון בשקט ולדעת שמישהו דואג לתרגומים שלכם בצורה המקצועית ביותר.

לאורך עשרים השנה האחרונות צברנו ניסיון רב בתרגום מסמכים מסוגים שונים, ואנו מעניקים כיום את שירותי התרגום האיכותיים והמקצועיים ביותר בשוק. אנו מקפידים להיעזר בטכנולוגיות החדישות ביותר בתחום על מנת לתת לכם מענה מהימן, איכותי ומקצועי ביותר בזמן הקצר ביותר.

כיוון שחשובה לנו שביעות רצונכם גם לאחר גמר הפרויקט, אנו מעניקים שלוש שנות אחריות מלאות לתכנים עבור כל סוגי התרגומים.

אנו רואים חשיבות רבה בהענקת מענה כוללני ומקצועי שיענה על ככל צורכי הלקוח ויישאר נאמן ומדויק למקור. זאת תוך הקפדה על עמידה בלוחות זמנים ושליחת תכנים ללקוח ללא דיחוי מיד עם סיום עבודת התרגום.

אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בהקדם ולקבל את כל הפרטים על עבודות התרגום לרומנית. אנו נוודא שתקבלו את התרגום המתאים ביותר עבור סוג הטקסט ונדאג לשביעות רצונכם המלאה לאורך הדרך ובסיומה.

פנו אלינו עוד היום ונציגנו ישמחו להעניק לכם שירות והצעת מחיר לתרגום לרומנית.

אולי תאהב גם:

תרגום משפטי

מהו תרגום משפטי

תרגום משפטי הינו אחד מתחומי התרגום הנפוצים ביותר.  כאשר שימת הדגש העיקרית היא על סידור המסמך ומהימנותו.  התרגומים נעשים על ידי מתרגמים מקצועיים אשר מכירים

קרא עוד »
תרגום פיננסי

מהו תרגום פיננסי

העסק שלך בדרך להיפתח לשווקים חדשים בחו"ל? כנראה שתצטרך לתרגם כמה דברים חשובים תרגום פיננסי מאגד בתוכו תחום רחב היקף, אשר מחייב את המתרגם להפגין

קרא עוד »

הלנה תרגומים - שירותי תרגום מקצועיים

"הלנה תרגומים" הינה אחת מחברות התרגומים המובילות בארץ עם שיתופי פעולה רבים בעולם. עם למעלה מחמישים שפות שונות, מתרגמים קבועים ויכולת לבצע תרגומים בכל שפה שהיא, בזכות שיתופי פעולה יוצאי דופן עם חברות בעולם.

צרו עימנו קשר

שירותי תרגום נוספים

דילוג לתוכן