תרגום לתאילנדית

סוואדיקה!

הידעתם שהעדות הראשונה לשפה התאילנדית (ולא מדובר בשפה "תאית", שאומנם גם היא מדובר בתאילנד אך היא שונה בניבים שלה) היא מהמאה ה-13?  כמו כל שפה אסייתית, מדובר בשפה קשה לדיבור ולכתיבה.  תאילנדית היא השפה השלטת בתאילנד, אך יחד איתה קיימים ניבים נוספים המדוברים במדינה, בהתאם למיקומה הגיאוגרפי, כיוון שתאילנד מדינה בעלת גבולות משותפים ותיירותים רבים. את השפה תוכלו לשמוע ולדבר גם במדינות כמו: מלזיה, לאוס, בורמה, קמבודיה ומינמאר.  מכאן הנתון המעניין הבא: מתוך כ-60,000,000 דוברי השפה, פחות ממחצית מהם דוברי שפת אם.  אם אתם שואלים את עצמכם איך יתכן, התשובה מאוד פשוטה – העסקים (בדגש על תיירות) חייבו את המדינות הסובבות אותה ללמוד את השפה לבוריה ולייצר יחסי גומלין טובים במטרה למשוך תיירים וכלכלה למדינות חלשות יותר בסביבתה.

אז נכון, הישראלים אוהבים את תאילנד ולנפוש בה. אך כשזה מגיע לכלכלה, תאילנד מספקת מגוון הזדמנויות.  כאשר בראשה נעמדת העיר בנגקוק – המספקת מגוון עצום של עסקים השלובים ופועלים ביחד עם הקהל הישראלי.

השירותים שאנו מעניקים ללקוחתנו בתרגום לתאילנדית

עם 60 מיליון דוברים ברחבי העולם אין באמת צורך להרחיב מדוע יש ביקוש רב לתרגום איכותי לתאילנדית. בישראל יש קשר חזק מאוד עם המדינה עוד משנות ה-50.  קשר זה מייצר ללקוחותינו צורך עז לתרגום איכותי ומדויק לתאילנדית.  תרגום לתאילנדית משמש בעיקר עסקים אשר מבצעים עסקי סחר של שירותים ומוצרים בין המדינות. כמו גם חברות כוח אדם, מסמכי הגירה לישראל, חברות נסיעות וכו'.

יחד עם זאת, החברה נותנת שירותי תרגום לתאילנדית בתחומים הבאים:

תרגום משפטי לתאילנדית תרגום מסמכים לתאילנדית תרגום מדעי לתאילנדית תרגום דחוף לתאילנדית
תרגום אקדמאי לתאילנדית תרגום נוטריוני לתאילנדית תרגום קצר לתאילנדית תרגום תעודות לתאילנדית
תרגום אתר אינטרנט לתאילנדית תרגום שיווקי לתאילנדית תרגום סימולטני לתאילנדית תרגום ולוקליזציה לתאילנדית
תרגום טכני לתאילנדית תרגום פיננסי לתאילנדית שירותי תמלול לתאילנדית תרגום רפואי לתאילנדית

היתרונות של הלנה תרגומים לתרגום בשפה התאילנדית

פתגם מפורסם בתאילנדית אומר "חפש ידע, אפילו עד סין!". אצלנו בהלנה תרגומים, ידע הוא כוח ונסיון, וכך אנו בוחרים גם את את המתרגמים שלנו. המומחים שלנו יודעים השפה התאילנדית על בורייה, ויסייעו לכם לשמור על ראש שקט בכל הנוגע למקצועיות הטקסט ודיוקו.

החברה עוסקת בתרגום לתאילנדית מזה 20 שנה וצברה נסיון רב בשמירה על איכות תרגום גבוהה ובחירת האנשים המתאימים לתרגום כל סוג של טקסט ותמליל. כל טקסט שמגיע אלינו נבחן בזהירות ומותאם בקפידה למתרגם המתאים.

אנו מקפידים על קשר אישי ורציף עם הלקוחות שלנו על מנת לוודא שהתרגום עונה במדויק על צורכיהם ועומד בזמני התגובה המהירים ביותר. חשוב לנו לשמור על לוחות זמנים מהירים ויעילים, ואנו מקפידים על עמידה בהם ושליחת התכנים ללא דיחוי עם סיומם.

אנו רואים בלקוחותינו שותפים מלאים, וכחלק מתהליך התרגום חשוב לנו להבין את מכלול הצרכים והמטרות אותן נועד הטקסט לשרת על-מנת לענות על הצרכים המדויקים של הלקוח. אנו מקפידים להיות קשובים לניואנסים הספציפים הנדרשים מכל טקסט, ולכן לכל תרגום מובטחות שלוש שנות אחריות מלאות. הצוות שלנו ישמח לסייע גם בחלוף הזמן לאחר תום הפרויקט. אנו רואים את עצמו מחויבים ללקוחותינו לכל אורך הדרך.

אנו מבינים כי כאשר אתם פונים אלינו לתרגום של מסמכים לתאילנדית, אתם זקוקים למענה דחוף, מקצועי ואיכותי. אנו מבטיחים כי התרגום שלנו יהיה מדויק ונאמן למקור, ומזמינים אתכם להתרשם מהביקורות שנכתבו עלינו.

באמצעות שימוש בכלים טכנולוגיים מתקדמים, אנו משפרים באופן מתמיד את מהירות הביצוע שלנו ומשכללים את יכולותינו. אתם יכולים להיות בטוחים שכאשר אתם בוחרים בנו לביצוע תרגום לתאילנדית אנחנו נמלא את השירות מקצה לקצה ונוודא שתצאו מרוצים.

לקבלת הפרטים על המחירים של עבודות תרגום לתאילנדית אתם מוזמנים לפנות אלינו ונציגנו יהיו עמכם בקשר בהקדם.

אולי תאהב גם:

תרגום משפטי

מהו תרגום משפטי

תרגום משפטי הינו אחד מתחומי התרגום הנפוצים ביותר.  כאשר שימת הדגש העיקרית היא על סידור המסמך ומהימנותו.  התרגומים נעשים על ידי מתרגמים מקצועיים אשר מכירים

קרא עוד »
תרגום פיננסי

מהו תרגום פיננסי

העסק שלך בדרך להיפתח לשווקים חדשים בחו"ל? כנראה שתצטרך לתרגם כמה דברים חשובים תרגום פיננסי מאגד בתוכו תחום רחב היקף, אשר מחייב את המתרגם להפגין

קרא עוד »

הלנה תרגומים - שירותי תרגום מקצועיים

"הלנה תרגומים" הינה אחת מחברות התרגומים המובילות בארץ עם שיתופי פעולה רבים בעולם. עם למעלה מחמישים שפות שונות, מתרגמים קבועים ויכולת לבצע תרגומים בכל שפה שהיא, בזכות שיתופי פעולה יוצאי דופן עם חברות בעולם.

צרו עימנו קשר

שירותי תרגום נוספים

דילוג לתוכן