תרגום מסמכים ותעודות

מהו תרגום מסמכים ותעודות

לפני ההסבר המפורט, אנחנו מזמינים אתכם להיכנס למחשבון התמחור החדש שלנו ולהינות ממחירים מעולים לתרגום תעודות ומסמכים רשמיים.  לקבלת הצעת מחיר לחצו כאן! 
 

במקרים רבים בחיים אנשים נדרשים לתרגם מסמכים ותעודות לצרכים שונים. תרגום מסמכים ותעודות הוא תחום חשוב בעולם התרגום – שחשובה בו מאוד איכות התרגום ורמת הדיוק שלו.

מסמכים אשר נוגעים לעניינים עסקיים, משפטים ואישיים מצריכים לעתים תרגום איכותי. לדוגמה, כאשר מנסים להתקבל לעבודה או למוסד לימודים אקדמי במדינה אחרת, יש צורך בתרגום של תעודות לימודים קודמות או של מסמכים הקשורים בהיסטוריה של קורות החיים.

גם בעולם העסקים יש צורך במקרים רבים בתרגום מסמכים ותעודות, כמו חוזים עסקיים בין אנשים וחברות או אישורים שונים הנדרשים לשם ביצוע עסקה.  

בכל המקרים האלו נדרש תרגום מדויק וקולע, אשר משקף בצורה המדויקת ביותר גם את רוח המסמך וגם את המינוחים המקצועיים שבו.

כדי להשיג זאת, חובה לפנות למתרגם מקצועי, כמו המתרגמים שלנו, כדי לקבל את רמת הדיוק הטובה ביותר. ישנם אנשים המנסים לתרגם מסמכים באמצעות כלים אוטומטיים כמו Google Translate, אך יש לדעת כי כל הכלים האוטומטיים מספקים תרגום ברמה מוגבלת ביותר. הכלים האוטומטיים אינם יכולים להבין את המסמך לעומק וגם יטעו במקרים רבים בפירוש של מלים שונות.

לכן, חובה לקבל תרגום מקצועי של מתרגם השולט בשפה ברמת שפת אם ויכול להוסיף את המגע האנושי לתרגום – מה שנחוץ תמיד ובכל תחום כאשר מתרגמים מסמך משפה לשפה.

מה חשוב בתרגום מסמכים ותעודות

הדבר החשוב ביותר עבור תרגום מוצלח של תעודות ומסמכים הוא שהמתרגם יבין לעומק את המסמך ואת הצורך שבשבילו מתבצע התרגום. אנחנו מקפידים לקיים שיחות הבהרה עם הלקוחות שלנו, על מנת להבין לעומק את הצרכים שלהם. כאשר ברור לאיזה צורך מתרגמים את המסמך, הרבה יותר קל לספק תוצאה איכותית ומדויקת. זהו דבר שמתרגמים בלתי מקצועיים או מכונות אוטומטיות של תרגום אינם יכולים לספק.   

במסמכים ותעודות שאותם אנו מתרגמים נעשה שימוש גם בהליכים בירוקרטיים במדינות שונות ברחבי העולם, וגם בישראל. במגעים מול רשויות רשמיות ופקידים חשוב מאוד שהמסמכים יהיו מתורגמים בצורה המדויקת ביותר ומתוך הבנה, כאמור, של רוח המסמך.

תעודות כמו אישורים שונים שניתנים על ידי הרשויות, חוזים חתומים, תעודות שמאשרות תארים אקדמיים, ותעודות של הוכחת בעלות בתחומים שנים הן תעודות שחייבות להיות אמינות וברורות לקורא – בכל שפה שהיא.

לכן אנו מציעים שירותי תרגום איכותיים ומקצועיים, עם צוות מתרגמים מיומן ומנוסה שיודע להבין לעומק את הצרכים של הלקוחות ולספק תרגום מעולה בהתאם.

מה היתרונות שלנו

החברה שלנו היא חברה משפחתית שפעילה בתחום התרגום והתמלול המקצועי כבר מעל ל-20 שנה. אנחנו מספקים זמינות גבוהה וגם זמן תגובה מהיר לכל הפרויקטים שלנו. כאשר אתם עובדים עם הצוות המשפחתי והמקצועי שלנו, אתם יכולים להיות בטוחים שאתם בידיים טובות.

אנו נהיה זמינים לכל שאלה ובקשה בזמן העבודה על תרגום המסמכים ונדאג לספק תוצר שיוכל לשמש אתכם בכל הליך שבו תזדקקו למסמכים המתורגמים.

אנו מציעים שירות גמיש ביותר ומקפידים להשתמש בשיפורים טכנולוגיים שמזרזים את משך עבודה על כל תרגום. בנוסף, תקבלו מאתנו אחריות מלאה של כ-3 שנים לכל תרגום.

למגע האנושי ולהבנה המקצועית אין תחליף, כאשר מדובר בתרגום מסמכים ותעודות. הדרך הטובה ביותר לבחור חברה שתרצו לעבוד איתה תהיה ליצור עימה קשר, להיפגש ולהתרשם מהרמה המוצעת.

אנחנו מזמינים אתכם בחום ליצור עמנו קשר ולקבל דוגמאות לעבודות, אם תרצו בכך, ולהתרשם מאיכות העבודה שאנו מספקים ללקוחות המרוצים שלנו כבר יותר משני עשורים.

שירותי תרגום נוספים

הלנה תרגומים - שירותי תרגום מקצועיים

"הלנה תרגומים" הינה אחת מחברות התרגומים המובילות בארץ עם שיתופי פעולה רבים בעולם. עם למעלה מחמישים שפות שונות, מתרגמים קבועים ויכולת לבצע תרגומים בכל שפה שהיא, בזכות שיתופי פעולה יוצאי דופן עם חברות בעולם.

צרו עימנו קשר

שירותי תרגום נוספים